UZMANIETIES NO ŠĪS PERSONAS: Aicinājums Liepājas un Saldus iedzīvotajiem!

Portāla facebook lietotāja Agnese publicējusi informatīvu paziņojuma ar aicinājumu uzmanīties no kādas personas. Kāda gados veca kundze klīst pa dzīvokļiem un itkā meklē istabiņu kuru izīrēt, bet īstais iemesls iespējams ir ļaunprātīgs. Kundze bez kautrēšanās un brīdināšanas dodas iekša dzīvoklī vai mājā un brīvi pārvietojas pa to.

Agnese raksta:

”Uzmanieties no šīs personas, viņa staigā pa mājām un iet iekšā. Kad tiek pieķerta, tad ir atruna, ka ir klauvējusies. Un, ka ir dzirdējusi, ka kaut kur īrējot dzīvokli…Šodien tas notika Durbē un iepriekš Grobiņā(t.i. pēc nostāstiem) Tā kā viņa var atrasties jebkurā Liepājas rajonā.”

Sieviete manīta arī Saldū un Brocēnos!

Komentāros raksta Saldeniece Karīna: ”Šī persona pie manis ar bija mājās,itkā pieklauvēja no agra rīta pie guļamistabas durvīm un tā pamodināja mani, ar stāsts , ka meklē istabu, bet pateicu, ka mums ir privātmāja istabu neizīrējam,atvainojās ,ka piecēla un atvadījās, līdz ārdurvīm nepavadīju, domāja ,ka aizgājusi, bet tad izdzirdēju otrajā stāvā soļus, uzskrēju augšā un tā normāli pa istabā staigā, es tādā šokā biju, jautāju kapēc vēl atrodas mājās, uz ko atbildēja, domāja ,ka kāds augšā būs, pārbaudīju, vai nauda un dokumenti vietā un vienkārši palaidu!!!”

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru