Vasara beigusies: Sinoptiķi nesola karstumu arī augustā

vasara

Līdz ar augusta sākšanos Latvijā gaidāmas laika apstākļu izmaiņas – kļūs siltāks, tomēr strauja karstuma ienākšana netiek prognozēta, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Jūlija pēdējās dienas vēl būs mākoņainas un lietainas, jo ciklons, kura centrs no Skandināvijas pussalas dienvidiem virzīsies uz ziemeļaustrumiem, atnesīs lietusgāzes un pērkona negaisus. Vietām gaidāmas arī stipras lietusgāzes. Naktis šajās dienās būs salīdzinoši siltas – ap plus 10, plus 15 grādiem. Dienās gaiss neiesils vairāk par plus 16, plus 21 grādu.

Augusta pirmajās dienās, paaugstinoties atmosfēras spiedienam, mākoņi izklīdīs un arī nokrišņi mitēsies, kas nozīmē, ka būs dienas, kad lietus nav gaidāms. Laiks gan vēl pieturēsies mēreni silts – gaisa temperatūra būs plus 20, plus 23 grādu robežās, visticamāk, augstāk temperatūra nepakāpsies.

Sinoptiķi prognozē, ka karstākas dienas ir sagaidāmas augusta otrajā dekādē, vairāk uz tās beigām. Stabili karsts laiks gan šajā periodā nav gaidāms – pamatā valdīs mēreni silts laiks ar atsevišķām karstām dienām. Sagaidāms, ka nokrišņu daudzums būs mazāks par normu.

LAT.MIXNEWS.LV

loading...

Pievienot komentāru