VID brīdina: ja saņem šādu vēstuli no Vācijas nekādā gadījumā neatbildi!

Attēls no tautaruna.nra.lv
Valsts ieņēmumu dienests aicina būt piesardzīgiem, saņemot uzaicinājumu no „EBN – European Bussiness Number” departamenta, kas it kā lūdz ieskaitīt zināmu naudas summu, lai uzņēmums tiktu iekļauts PVN reģistrā.

Uzmanību šai afērai ir pievērsuši arī sociālo tīklu lietotāji, kuri norāda, ka šāda veida sūtījumi tiek saņemti jau no 2003.gada, vēsta portāls tautaruna.nra.lv

„Marina Vancane Šīs “joks” jau no 2003.gada laiku pa laikam parādās…”

Kāds cits sociālo tīklu lietotājs vērš uzmanību uz to, ka pat nereaģējot uz šīm vēstulēm, vēlāk vairākkārt tika piestādīti nesaprotami rēķini, kuru apmērs ar laiku dubultojies.

Attēls no tautaruna.nra.lv

„Ilze Šupstika Vecajā darba vietā pirms aptuveni 4 gadiem, saņēmu šādu vēstuli, izlasīju un nereaģēja, jo nekādu numuru nevajag. Pagāja vairāki mēneši un atnāca rēķins par aptuveni 700eur, pēc tam atgādinājumi atkal un atkal. Rakstīju viņiem, ka nekādu vēstuli neesam sūtījuši, bet viņi atbildē sūtīja rēķinus. Nezinu, kā tad beidzās, bet pēc kāda ilgāka laika bija jau rēķins dubultā.”

Attēls no tautaruna.nra.lv

Valsts ieņēmu dienests atgādina, ka saņemot šāda vai līdzīga veida sūtījumus, uz tiem neatsaukties, kā arī brīdināt savu sadarbības partnerus un informēt par to Valsts policijas darbiniekus.

AVOTS: tautaruna.nra.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru