VIDEO: Kārtējais skaļais projekts no radošās komandas EDART.TV – Profesija – prostitūta!

Profesija – Prostitūta “Profesija – Prostitūta” – šis ir kārtējais skaļais projekts no radošās komandas EDART.TV. Iepriekšējo provokatīvo un atklāto filmu “Caur adatu”, kas vienā acu mirklī atklāja to, par ko mūsu sabiedrībā nerunā, var noskatīties šeit

https://www.youtube.com/watch?v=ne7iKThzEG0&t=3s

Jaunajā dokumentālajā filmā autori saskaras ar ne mazāk problemātisku parādību – ielu prostitūciju. Ideja projektam dzima pirms 2 gadiem pēc šī sensacionālā videoklipa,

https://vimeo.com/136853892

kas dienas laikā savāca vairāk nekā 500 tūkstošus skatījumu un sadalīja Latvijas sabiedrību vairākās frontēs.

Filmas darbība notiek Rīgā, mūsu un jūsu tik pazīstamajā, skaistajā un vēsturiskajā galvaspilsētā. Tiesa, šeit nevarēsiet redzēt elites eskorta pakalpojumu sniedzējas, kuras priecē sabiedrības krējumu,bet no tautā leģendārām vietām – Lienes ielas un Rumbulas .

Šī filma pavērs plašāku ieskatu uz dzīvi tur – ārā. Nežēlīgu klientu, netīru ielu un smago narkotiku pasaule. Daudzas sievietes atrodas tādās dzīves situācijās, kurās ar grūtībām var tikt cauri bez garīgiem traucējumiem. Galvenā varone ir Jeļena (Ļena). Viņai ir tikai 32 gadi. No 16 gadu vecuma viņa sēž uz heroīna, kas neapšaubāmi ietekmēja viņas veselību un izskatu. Filmas laikā viņa tika nosūtīta uz cietumu, pārtraucot darbu pie filmas uz 3 mēnešiem. “Mēs neuzņemamies izteikt nosodījumu vai runāt par prostitūcijas morāles aspektiem.

Šī ir mūsu sabiedrības daļa, kurai ir pieprasījums. Mēs vienkārši atspoguļojam to, uz ko citi piever acis. Parādām realitāti. Vienkārši paskatieties. Neskatoties uz likumdošanas aizliegumu, ielas prostitūcija ir pie mums, ” komentē EDART.TV komanda. Lai iegūtu ticamus faktus, filmu veidotājiem bija jāuzņemas risks, uzņemot dažus materiālus ar slēpto kameru. Komanda EDART.TV visus savus sociālos projektus veido no personīgajiem līdzekļiem un pēc savas iniciatīvas.

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru