VIDEO: Tēvs atklāj nepatīkamas detaļas par 19 gadus vecās Sintijas meklēšanu

19 gadus vecās Sintijas pazušana un traģiskā nāve joprojām uzdod daudz jautājumu un gaismā nāk notikušā detaļas. Meitenes tēvs atklājis, ka Sintijas meklēšana pat pārvērtusies ar “spalvu spodrināšanu”.

Bezvēsts pazudušās un pāragri bojā gājušās 19 gadīgās Sintijas Bāliņas tēvs Raimonds Bāliņš atzinies, ka uz viņu tika izdarīts spiediens no detektīvu aģentūras puses, kurā ģimene vērsās pēc palīdzības un lūdza izmeklēt meitas bojā ejas iemeslus.

Sagaidāmās privātdetektīva profesionālās palīdzības vietā, ģimene saņēma virkni nepatikšanu un raižu. Izmeklēšanas vietā, aģentūra uzsāka sevis publisku slavināšanu un sacēla nevajadzīgu troksni ap traģiski bojā gājušās meitenes lietu, apgalvos brīvprātīe no Bezvēsts.lv.

Vecākiem, par viņu pašu personīgajiem naudas līdzekļiem, aģentūra palūdza sniegt interviju masu informācijas līdzekļiem, un intervijas laikā fonā bija šīs detektīvu aģentūras logotips.

Bojā gājušās Sintijas tēvs ir neizpratnē: viņš nebija domājis, ka detektīva pakalpojumos ietilpst nevis lietas izmeklēšana, bet žurnālistu iesaistīšana un publicitātes radīšana ap krimināllietu. Īpaši rada neizpratni, ar kādu mērķi privātdetektīvs vecākiem lūdz sniegt komentārus, kas nomelno ne tikai policijas darbu, bet pat brīvprātīgo darbu, kuri divas dienas pēc kārtas 2017.gada novembra beigās veica meitenes meklēšanu no agra rīta līdz vēlai naktij Mangaļsalā un Vecmīlgrāvja mežā.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru