Zvaigžņu lietus decembrī. Kā sagaidīt Ursīdas un Geminīdas?

Ilustrācija – Pixabay

Decembrī zemi apciemos divas meteorītu plūsmas – Ursīdas un Geminīdas. Patiesībā Ursīdas būs pēdējā meteorīta plūsma šogad, bet tā ir ļoti vāja iepretī spilgtajām un piesātinātajām Gemīnīdām, kuras galvenokārt vērojamas decembra pirmajā pusē.

Plūsmas maksimums būs vērojams naktī no 13. uz 14. decembri. Šajā naktī gaidāms visvairāk krītošo zvaigžņu – vairāk nekā 100 stundā.

Labākais laiks novērošanai ir no 3 līdz 4 rītā. Geminīdas atšķiras ne tikai ar lielu daudzumu, bet arī ar spilgtumu, neskatoties uz salīdzinoši zemo daļiņu plūsmas ātrumu zemes atmosfērā.

Kāpēc svarīgi nepalaist garām šo meteorītu plūsmu

Tas ir spēcīgs zvaigžņu lietus ar pozitīvu enerģētiku. Cilvēki uzskatīja, ka Geminīdas sagādā laimi mīlestībā, draudzībā, dāvā harmoniju ģimenē.

Radiants, tas ir, punkts, no kura parādās meteorīti, atrodas Dvīņu zvaigznājā. Geminīdas saistītas ar saskarsmi, tuvību, ģimeni.

Paskatieties uz nakts debesīm, lai liktu vēlmi uz krītošo zvaigzni. Ideāli, ja vēlme ir saistīta ar mīlestības, attiecību vai pašrealizācijas jomu. Vēlme jāformulē skaidri un pārliecināti.

Ar lieliem panākumiem 13. un 14. datumā notiek romantiskas tikšanās, ģimenes pasākumi, gājieni ciemos. Pat ja neredzēsiet krītošo zvaigzni, Geminīdas tik un tā ietekmēs jūsu dzīvi.

Centieties 13. un 14. decembrī pēc iespējas vairāk sazināties ar cilvēkiem, radīt jaunas iepazīšanās, iet uz satikšanos un dāvāt visiem smaidus un pozitīvas emocijas.

Šajās dienās un kopumā decembra vidū eksperti iesaka neskumt un neatcerēties neko sliktu no pagātnes. Mums ir jāpievērš uzmanība nākotnei.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Naudas horoskops 2021. gadam. Kuras horoskopa zīmes peldēsies naudā, kurām nāksies savilkt jostu?

Trīs horoskopa zīmes, kurām 2021. gads var kļūt liktenīgs. + Horoskopi arī pārējiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru