3 mīklas labam garastāvoklim un smadzeņu treniņam

Lai uzlabotu jūsu garastāvokli, iesakām mazliet izkustināt smadzenes ar mīklu palīdzību.

Šajos attēlos kaut kas ir paslēpts. Ieskaties cieši uz nokritušajām lapām un augļiem grozā.

1. Starp kritušajām lapām paslēpies kaķis:

2. Un kas paslēpies šajos rudens augļos?

3. Cik ķirbji paslēpušies ziedos un zaļumos?

Atbildes uz mīklām atrodamas raksta beigās.

Bērni mācās, spēlējoties un risinot mīklas. Tāpēc pieaugušajiem vajadzētu ņemt piemēru un pārvērst šo jautro izklaidi par noderīgu izklaidi! Pateicoties šādām mīklām, mūsu smadzenes vienmēr būs labā formā.

Cilvēkiem patīk risināt mīklas dažādu iemeslu dēļ. Daži tādējādi atbrīvojas no stresa un negatīvām domām, cenšoties iedvesmoties, pat ja pēkšņi šķiet, ka dzīvei vispār nav jēgas. Citi atpūšas, savedot savu galvu kārtībā. Turklāt šādi treniņi var novērst Alcheimera slimības attīstību. Bet vispopulārākais efekts ir relaksācija, atbrīvošanās no stresa un trauksmes, kā arī veselīga dzīvesprieka ieviešana ikdienā.

Un tā ir visa patiesība. Saskaņā ar pētījumiem, sarežģītu mīklu un loģisko mīklu risināšana ilgtermiņā pozitīvi ietekmē smadzenes. Tās palielina to darbību, nodrošina emocionālu gandarījumu un liek personai gūt panākumus. Šī aktivitāte uzlabo atmiņu, samazina demenses attīstības risku, uzlabo uzmanību un vienkārši mazina garlaicību.

Bet mīklas ir svarīgi risināt dažādas. Tikai Sudoku un krustvārdu mīklas neradīs acīmredzamas priekšrocības, bet tikai palīdzēs aizpildīt laiku. Mērķis ir jaunu nervu savienojumu izveide, izmantojot dažādus uzdevumus.

Ej uz nākamo lapu, lai uzzinātu atbildes!

1 of 2
Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru