Par panākumiem un sasniegumiem tik daudz runā, bet dzīvē tikai daži spēj ko sasniegt. Pat skolas laikā vecāki saka: “Mācies izcili un dabūsi labu darbu un būsi veiksminieks.” Pabeidzot mācības, cilvēki dodas uz darbu un smagi strādā. Tie pakļauti pastāvīgam stresam, sūdzas par laika un naudas trūkumu. Kopumā paliek neapmierināti ar dzīvi. Un veiksme atkal un atkal izslīd no rokām.
Bet bastotājs Jačuks varēja pat biznesu izveidot, noprecēt gudru un skaistu sievu, un arī viss pārējais viņam ir lieliski. Kas gan atšķir lielāko daļu cilvēku no šī simbola? Mēs vienkārši ejam pie sava mērķa no nepareizās puses. Šeit ir 7 lietas, kas padara cilvēkus neveiksmīgus. Vai tu atpazīsti sevi?
1. Maldīgs priekšstats par sevi
No bērnības mēs visi dzirdējām pieaugušo, it īpaši vecākās paaudzes, instrukcijas: “Mums jādzīvo kā cilvēkiem pieņemts,” “kā cilvēkiem, tā arī mums. īr jāpacieš”,”Tā neviens neuzvedas.” Tāpēc mēs iemācījāmies pielāgoties dzīvei sabiedrībā. Mums tika ieprogrammēts, ka panākumi ir atkarīgi no ārējiem faktoriem.
Mūsu priekšstatu par sevi nedrīkst veidot tikai sabiedrība. Mums jāsaprot, ka mēs paši spējam noteikt savu dzīvi. Viss, kas tajā notiek, ir mūsu izvēles un rīcības rezultāts.
2. Negatīva reakcija uz ārējiem stimuliem
Mēs nereti reaģējām uz ārējiem stimuliem: rupjība rindā, slikti laika apstākļi, neveiksmēm darbā. Bet patiesībā šī reakcija ir stereotipiska uzvedība, kas attīstījusies gadsimtiem ilgi. Bet jūs varat visu mainīt.
Tā vietā, lai lamātos par sliktiem laika apstākļiem, izmantojiet šo iespēju, lai dotos uz baseinu vai ceptu kūku. Kad jums ir daudz darba, padomājiet par to, ko darīsit, kad beigsit darbu. Palutiniet sevi ar kaut ko patīkamu. Un arī iedomājieties sava darba rezultātu.
3. Attaisnojumi jebkura iemesla dēļ
Neuzveliet vainu citam. Jūs esat atbildīgs par to, kas notiek jūsu dzīvē. “Ja es būtu bagātu vecāku meita…”, aizmirstiet par šo frāzi vienreiz un uz visiem laikiem. Neviens, izņemot jūs, nav atbildīgs par jūsu panākumiem.
4. Bailes no nezināmā
Bieži cilvēki nepietiekami novērtē sevi un neatklāj savu potenciālu. Kad viņiem ir izcila ideja, viņi var palikt ēnā, jo viņi domā, ka tas nav tā vērts. Viņi nekad neuzņemas risku, viņi saka: “Bet mans draugs atvēra biznesu, un viņam neizdevās. Ja mēģināšu, es arī varu izgāzties.” Bailes ir jāaizvāc!
Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!