Dvīņi – mākslinieki un izgudrotāji. Kādi ir cilvēki, kuri dzimuši no 21. maija līdz 20. jūnijam?

Dvīņi Dvīnis ir pirmā Gaisa stihijas zīme — mākslinieka vai izgudrotāja zīme. Merkurs piešķir Dvīņiem dzīvīgumu un lielus enerģijas krājumus. Dvīnis ir gudrs, daiļrunīgs un arī nepastāvīgs.

Dvīnis ir duāla personība, un jūs nekad nezināsiet, ko īsti viņš par jums domā. Šie cilvēki var nodarboties ar vairākām lietām, bieži mainīt darbu. Viņi mēdz melot, bet ne apzināti, drīzāk tā ir savāda iedomu spēle.

Dvīnis māk apspiest savas vēlmes, kontrolēt savu rīcību, tai pašā laikā būdams neizlēmīgs un nepastāvīgs. Viņi ir ļoti sabiedriski, jautri, šķiet, vienmēr tikai joko.

Šī iemesla dēļ viņiem ir daudz draugu. Kopā ar Dvīni nekad nav garlaicīgi. Viņš mīl būt uzmanības centrā. Arī darbā labprāt ieņem kādu no vadošajiem amatiem. Dvīnis nekad negulēs uz lauriem, bet centīsies gūt arvien jaunus panākumus.

Dvīnis parasti ir intelektuāli augstu attīstīts. Daudz laika savā dzīvē velta izglītībai. Nereti Dvīnis tēlo cietēju, īpaši attiecībās ar pretējo dzimumu, tas tāpēc, ka viņam svarīgi tikt uzklausītam. Dvīnim piemīt arī paškritika.

Mīlestībā Dvīnim grūti iztikt ar vienu cilvēku. Viņam patīk fl irtēt, pavadīt laiku kopā ar partneri ārpus mājas. Starp citu, Dvīnis ir nedaudz materiālists, pieļauj laulības aiz aprēķina.

Dvīnim vajadzīgs līdzvērtīgs partneris, viņš necietīs pelēku būtni sev blakus. Viņa garastāvoklis ir mainīgs, bet dzīve raiba kā dzeņa vēders.

Jebkādas sabiedrības normas Dvīnis uzskata par pilnīgām blēņām, viņam ir savi priekšstati, savi noteikumi. Reizēm rodas iespaids, ka Dvīnis ir vieglprātīgs, tas tāpēc, ka viņa elements ir gaiss. Dvīņi lieliski prot mainīt cilvēku viedokli, pierunāt, manipulēt ar citiem.

Dvīnis kustas, runā, domā un ēd ātri. Visa viņa dzīve paiet vienā nemitīgā steigā. Dvīņi ir garastāvokļa cilvēki, daudzpusīgi, ziņkārīgi, intelektuāli, nereti mākslinieciski apdāvināti un, protams, gudri.

COMMENTS

Pievienot komentāru