Greizsirdības horoskops. Kas izraisa greizsirdību katras zodiaka zīmes vīrietī?


Greizsirdība ir viena no spēcīgākajām jūtām. Tā reti mēdz būt radoša, jo mudina cilvēkus rīkoties nepārdomāti. Un tomēr, lai padarītu greizsirdīgu jebkurā horoskopa zīmē dzimušu vīrieti, nemaz nevajag tik daudz.

Pat ja jūsu vīrs nav viena no greizsirdīgākajām zodiaka zīmēm, šīs jūtas nav svešas nevienam. Jebkurai dāmai dažreiz gribas, lai viņš ir mazliet greizsirdīgs, bet galvenais šajā jautājumā ir nepārkāpt robežu, lai nesabojātu harmoniju attiecībās.

Auns

Vīrieši Auni ir enerģijas bumbas. Tos uz greizsirdību pamudināt ir vai nu ļoti viegli, vai arī ļoti sarežģīti. Ja jūsu attiecības ir tikai sākušās, tad pietiks ar vienkāršu sarunu ar citu vīrieti vai draugiem sociālajos tīklos. Viņu greizsirdība ir redzama uzreiz, bet Auni cenšas to noslēpt.

Ja attiecības jau ilgst ilgāku laiku, atmodināt Aunos greizsirdību var tikai tad, ja sieviete imitē attiecību krīzi. Auns aizdomāsies, ka jūsu tieksme pēc vientulības ir viņa nepareizās uzvedības sekas.

Vērsis

Vērši ir vieni no pievilcīgākajiem vīriešiem, tāpēc viņi var panākt, lai jūs būtu greizsirdīga. Izprovocēt Vēršu greizsirdību mēdz būt bīstami, jo Vērši saprot, ja viņus vazā aiz deguna. Tomēr, ja jums vajadzīgs kāds, lai izprovocētu greizsirdību jūsu vīrietī, kurš dzimis šajā zīmē, mēģiniet paslavēt kādu savu draugu!

Dvīņi

Pavedināt vīrieti, kurš dzimis Dvīņu zīmē, nav grūti, jo viņš vienmēr meklē kaut ko jaunu. Vēl vienkāršāk likt viņam greizsirdīgam. Lai to izdarītu, pietiek nepateikt, kurp jūs ejat un kāpēc. Ja noskaidrosies, ka esat atpūtusies kompānijā, kurā bija gan meitenes, gan puiši, jūs izsauksiet emociju vētru, ieskaitot greizsirdību. Dvīņiem patīk kontrolēt savu otro pusīti, pat ja to neatzīst.

Vēzis

Daudzi kļūdaini ieraksta Vēžus “nepareizo” vīriešu sarakstā pēc zodiaka zīmes. Šis apgalvojums ir tālu no patiesības, tāpēc izprovocēt greizsirdību ir bīstams gājiens, bet, ja uzskatāt, ka Vēzis ir pelnījis nelielu provokāciju, tad mēģiniet to darīt. Lai Vēzis kļūtu greizsirdīgs, jums būs jāizdomā kaut kas par viņa draugu, kura rezultātā jūs it kā netīšām aizskarsiet partnera patmīlību. Vēži necieš, kad kāds no viņu draugiem ir veiksmīgāks nekā viņi.

TURPINĀJUMS NĀKAMAJĀ LAPĀ!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru