Dienas horoskops 08.08.2017. - Topraksti.lv
Dienas horoskopsHoroskopi

Dienas horoskops 08.08.2017.

Auns

Jūs ieejat jaunā valstībā, ja jūs ļausiet sev. Šis ir maratona laiks tavai zīmei. Ir jābūt iekšām darīt to, ko jūs darāt. Nepadošanās pamatā ir bailes. Ļauj tam iet! Tāpat kā dziesmā! Tas ir par jaunu pozīciju, ko jūs patiešām cenšaties uzņemties. Atrisini to! Jā, jūs patiešām varat!

Vērsis

Tavā dvēselē ir dziļums, un tā patiesā daļa jūs sauc. Tā nav ego daļa, kas lūdz jūs, vai arī stāsta, ka jums ir jādara šīs darbības, vai lekt cauri šīm stīpām. Ir pienācis laiks izveidot savu lietu, vai arī uzņemties atbildību par kaut ko patiesu. Neatstāj sevi fonā.

Dvīņi

Šo spēku attīstīšana ir paņēmusi laiku, bet nu jau tu jūties mazliet gaišāk. Novērtē to! Jūs pat varētu būt tas, kurš citiem sniedz palīdzību. Jums ir daudz personīgās pieredzes. Jūsu zīme daudzu gadu gaitā daudz ko izzinājusi, un jūs esat gatavi ķerties pie kā jauna! Jaunie projekti ir sākuši darboties!

Vēzis

Vai jūs zināt, ko patiesībā šobrīd jūtat? Vai tā ir mīlestība? Vai tā ir cerība? Vai tās ir pārmaiņas? Neatkarīgi no tā, ap jums ir daudz izjūtu. Nekas nav jāizpēta vai jāizlemj uz līdzenas vietas. Pievērsiet uzmanību jūsu vispārējai veselībai, un parūpējieties par savām vajadzībām. Sarkanā ir jūsu spēka krāsa. Kaisle!

Lauva

Šis ir jūsu laiks. Jūs esat laika uzmanības centrā! Vai tā būtu karjera, romantika, finanses, mājoklis, jebkas, kam vēlaties likt zīmogu, ir laiks!!! Laiks būt vadībā! IR LAIKS! Piecelieties un baudiet, jo jūs esat ieguvuši to visu!

Jaunava

Šī ir diena, lai smagi strādātu vai paveiktu visas praktiskās lietas jau sākumā. Norunājiet tikšanās un sanāksmes jau rīta pusē, lai pēcpusdienā un vakarā varētu ļauties relaksējošai atpūtai. Mēness vēlas klusu atpūtu pret dienas beigām, un, iespējams, papildus miegu. Ķermeņa kopšana, rūpes par sevi, kaut kas, kas liek jums atpūsties!!! Jā, atpūsties!

Svari

Dodieties uz priekšu. Jūs varat pasniegt vai saņemt kādu vērtīgu dāvanu. Garīgā attīstība ir daļa no jūsu ikdienas rutīnas, tā var sniegt jums jaunu perspektīvu. Jupiters atrodas lieliskā stāvoklī. Jūs mazliet pārcenšaties attiecībā uz jūsu veselību.

Skorpions

Jūsu dāvanas un talanti ir milzīgi. Jums ir iemaņas izprast situāciju līdz tās kodolam! Dzīves spiediens, iespējams, šajā laikā ir visai liels, bet jūs varat atrisināt jebkuru cīņu savā valstībā. Koncentrējieties uz ekspansīvu enerģiju, iespējams, ar meditācijas vai fizisku nodarbību palīdzību.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...