Svētku tērps katrai horoskopa zīmei: sagaidi Jauno gadu skaisti - Topraksti.lv
HoroskopiSievietēmStils

Svētku tērps katrai horoskopa zīmei: sagaidi Jauno gadu skaisti

Astrologi iesaka visām zodiaka zīmēm sagaidīt Zemes Suņa gadu izsmalcinātā tērpā, harmoniskā, ierāmētā ar stingrām rotām… Vēlams izvēlēties tādas krāsas kā dzeltena, oranža, zelta, melna, sinepju. Tomēr katrai zodiaka zīmei krāsas var būt citādas.

Apģērba materiāli jāizvēlas tikai dabiski, jums vajadzētu pievērst uzmanību satīnam, samtam, zīdam un linam.

Lai pabeigtu tēlu, astrologi iesaka to papildināt ar elegantiem aksesuāriem: rokassomām ar spīguļiem, rotaslietām ar dabīgiem akmeņiem un augstas kvalitātes bižutēriju.

Auns

Aunam vislabāk ir palikt pie svētku tērpu dzeltenās un melnās versijas. Šīs zīmes sievietēm vajadzētu atteikties no dziļiem izgriezumiem un dekoltē. Šoreiz esiet mazliet pieticīgāks, un draudzīgais Suns jums atlīdzinās simtkārtīgi!

Vērsis

Vērsim Vecgada vakarā nevajadzētu baidīties no eksperimentiem: droši izvēlieties spilgtu apģērbu pēc savas gaumes. Uzmanīgi izturieties pret aksesuāru izvēli, astrologi iesaka pievērst uzmanību lieliem riņķveida auskariem.

Dvīņi

Šai zodiaka zīmei ir vērts izvēlēties zaļu vai zilu tērpu. Jums ir jāpārdomā savs svētku tēls līdz mazākajai detaļai. Lai piesaistītu veiksmi, jums vajadzētu izrotāt savus mati ar zeltainas krāsas sintētisko vai satīna lenti vai spilgtu saspraudi.

Vēzis

2018. gadā Suns dod Vēžiem pilnīgu brīvību izvēlēties svētku apģērbu. Izvēlieties tās drēbes, kas jums patīk, un neaizmirstiet pabeigt savu tēlu ar elegantiem aksesuāriem. Pievērsiet uzmanību stilīgām jostām, dekorētām ar mirdzumiem, dažādu izmēru un akmeņiem un dārgakmeņiem.

Lauva

Šogad arī Lauvas var atpūsties un izvēlēties svētku apģērbu, kas viņām patīk. Vienīgais nosacījums ir ieturētība rotās un aksesuāros. Protams, labāk ir dot priekšroku zelta krāsas aksesuāriem.

Jaunava

Jaunavai vajadzētu izvēlēties spilgtu apģērbu, bet pieturēties pie maiga grima mierīgos toņos. Izvēlies lakoniskas rotas, kas akcentēs jūsu dabisko skaistumu.

Svari

Pastāvīgi šaubīgajiem Svariem astrologi iesaka svinēt Jauno gadu melnbaltās drēbēs. Pievērsiet uzmanību zilām, zaļām vai oranžām kleitām. Pārliecinieties, ka pilnveidojat savu attēlu ar rotaslietām ar dabīgiem akmeņiem.

Skorpions

Šogad Skorpioniem vajag izcelties. Uzvelkot spilgtu apģērbu, neaizmirstiet par aksesuāriem. Tas var būt elegants rāvējslēdzējs, skaista spalvu rota vai mazs gredzens jūsu pirkstā. Nekautrējieties, ļaujiet sev mirdzēt Jaungada naktī!

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...