Izturīgākās nojumes atradīsi “Akurātā”!

Pirmās sniega pārslas nav iemesls nobīties no pasākumu rīkošanas brīvā dabā. Kā mēdz teikt – nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs. To var pārfrāzēt arī šādi – nav sliktu laikapstākļu pasākumam, ir tikai nepiemērots aprīkojums.

Rudens un ziemas sezona patiešām ir iespējām bagāta, lai sarīkotu neaizmirstamu ballīti, sportiskas aktivitātes, kultūras pasākumu vai ko citu. Drosmīgajiem pieder pasaule – tāpēc jums atliek vien atrast iemeslu svinībām, bet pasākumu aprīkojuma serviss “Akurāts” piegādās nojumes, teltis, gāzes sildītājus un citu piemērotu aprīkojumu.

Kāpēc nomāt nojumi “Akurātā”?

Vai jūs pirktu nekvalitatīvu preci tikai tāpēc, ka tā ir lētāka? Pieļaujam, ka nē. Lūk, te arī meklējama atbilde. “Akurāts” šajā tirgū jau gadiem izceļas ar augstas kvalitātes nojumēm, kam ir ilgs kalpošanas mūžs, ar ļoti plašu un daudzveidīgu nojumju klāstu un uz klientu orientētu servisu, demonstrējot spēju piemeklēt risinājumu katra vēlmēm.

Tagad par visu pēc kārtas. Augstas kvalitātes nojumes nozīmē to, ka to tenta audums un metāla konstrukcijas ir izturīgas – vienalga, vai tā būtu piektā vai 105. nojumes lietošanas reize.

Tāpat nojumes audums tiek regulāri un atbilstoši kopts pēc katras nojumes lietošanas reizes jeb pēc katra klienta. Jūs taču negribētu iznomāt nojumi vai telti, kurā redzamas pēdas no iepriekšējā klienta ballītes..? Tāpēc pasākumu aprīkojuma servisa “Akurāts” nomas aprīkojuma teritorijā ir arī angārs telšu un nojumju mazgāšanai un žāvēšanai.

Kādu nojumi izvēlēties – lielu vai mazu?

Nojumes, kurās var uzturēties vien daži cilvēki, un nojumes, kas spēj ietilpināt simtus! Tieši tik plašs ir “Akurāts” nojumju un telšu piedāvājums. Un tas šo uzņēmumu padara par tirgus līderi jau vairāk nekā desmit gadus.

Sākot no 9 kvadrātmetriem un beidzot ar 1500 kvadrātmetriem – tieši tik plašā klāstā piemērotāko nojumi un telti nomai atradīs ikviens interesents. Atliek vien neapmulst no tik daudzveidīga piedāvājuma. Šis apstāklis, gribot negribot, liek pieminēt to, ka “Akurāts” komanda strādā ar īpašu rūpību attiecibā pret saviem klientiem. Ilggadējā pieredze, profesionālās zināšanas un uz klientu orientēta attieksme ir noteicošie uzņēmuma darbības standarti. Katram klientam tiek piemeklēts individuāls risinājums, sniegtas konsultācijas un praktiski padomi par to, kādu telti izvelēties klienta pasākumam, kādi nosacījumi jāievēro vietā, kur nojume tiks uzstādīta utt.

Ja klients vēlas, “Akurāts” komanda var uzzīmēt 3D vizualizāciju, lai būtu iespējams iegūt priekšstatu par to, kā izskatīsies pasākuma vieta – kur tiks izvietotas nojumes, kur gāzes sildītāji, galdi, krēsli un cits aprīkojums.

Vairāk kā desmit gadu pieredzi pasākumu aprīkojuma nomas biznesā uzsaka ne tikai klienti, bet novērtē arī Latvijas Pasākumu producentu asociācija, kura nesen uzņēmumam pasniedz “Kvalitātes sertifikātu”.

Gan kāzās, gan sporta spēlēs – nojumes iederēs vienlīdz labi!

Ja uzdodiet sev jautājumu, kur noderēs nojumes noma, nešaubieties – tās plašais pielietojums būs gan piemērots kāzu svinībām, gan koncertam, gan sporta spēlēm, gan uzņēmuma ballei, gan izstādēm un prezentācijām u.tml. Nojumes un teltis nešaubīgi spēj radīt gan radošu, gan ģimenisku, gan arī biznesa videi piemērotu atmosfēru.

“Akurāta” piedāvājumā ir gan lielas un mazas nojumes un teltis, kuras iespējams iznomāt. Pie mazo grupas vērts pieminēt šīs:

  • telts “Zvaigzne”;
  • 3 x 3 m nojume;
  • 5 x 5 m ar klasisko vai konusveida jumtu.

Iespējams, nebūsiet dzirdējuši, bet ir arī teltis, kuras iespējams pielāgot jūsu pasākuma apmēram, cilvēku skaitam, plānotajā aktivitātēm utt. “Akurāts” piedāvā šo individuālo pieeju – izvēlēties nojumes, kuru garumu iespējams pielāgot tieši jūsu vajadzībām.

Jautāsiet, kādas tās ir? Lūk:

  • 10 m platu nomas nojume, kuras garumu iespējams pielāgot no 10 līdz 130 m un iegūt platību līdz pat 1300 kvadrātmetriem;
  • 12 m platu nojume, kuras garumu var pielāgot no 10 līdz 25 m, tādējādi iegūstot tās platību līdz 250 kvadrātmetriem;
  • Un nojume ar platumu 20 m, kuras garumu iespējams pielāgot no 10 līdz 75 m, tā jūs iegūstat 75 kvadrātmetru lielu platību.

“Akurāts” klientu serviss – tieši jums!

Nav jābūt lielam uzņēmumam, lai nomātu nojumes pie “Akurāts”. Uzņēmuma klientu lokā ir gan privātpersonas, gan arī juridiskās personas. Pats svarīgākais ir – vēlme un iespējas rīkot pasākumu, un griba uzticēt atbalsta sniegšanu profesionāļiem. Nav nozīmes – top liels un nozīmīgs pasākums, vai mazas ģimeniskas svētku vakariņas par godu nozīmīgam notikumam.

Turklāt “Akurāts” jau vairākus gadus spēj nodrošināt inventāra nomas pakalpojumus visā Baltijā – gan Latvijā, gan arī Igaunijā un Lietuvā. Tā ir būtiska nianse, kas atšķir šo pasākuma aprīkojuma nomas servisu no konkurentiem. Savs autoparks ļauj šo uzdevumu paveikt jebkurā laikā – ja vajag nojumi Viļņā vai Tallinā, tad tā pavisam drīz būs pie jums.

Nav mazsvarīgi arī tas, ka “Akurāta” pasākumu aprīkojuma daudzveidībā atradīsiet ne tikai nojumes un teltis, bet arī cita veida aprīkojuma nomu, piemēram, banketa galdus un krēslus, stāvgaldus, krēslu pārvalkus, koka galdus un solus, gāzes sildītājus jeb sildlampas, piepūšamos dīvānus (tas būs īpašs akcents jūsu pasākumā), garderobes piederumus, saliekamu skatuvi un deju grīdu, tribīni jeb oratora pulti, dārza mēbeles un daudz ko citu.

Turklāt tas viss tiek papildināts ar pilna servisa nodrošinājumu no “Akurāta” puses – jūs iznomājat, uzņēmums piegādā un veic montāžu.

Nav vērts gaidīt – rezervē aprīkojumu jau tagad! To var izdarīt trīs veidos – aizpildīt arī tiešsaistes pasūtījuma formu tīmekļvietnē www.akurats.lv, rakstot e-pastu uz adresi [email protected] vai zvanot uz tālruņa numuru 26 338 888.

Vai gatavošanās kāzām jums šķiet par agru? Nebūt ne! Kas pirmais brauc, tas pirmais maļ!

Pievienot komentāru