Kā izmainīsies pasaule līdz 2099. gadam. Šokējošas prognozes no pasaulslavenā futūrista Reja Kurcveila

Cilvēki vienkārši dievina minēt, kas mūs sagaidīs nākotnē. Par šo tēmu ir uzrakstītas simtiem grāmatu un tikpat daudz filmu. Nākotnes viesi nepārtraukti pārņem cilvēku prātus, kuri pat bieži vien saprot, ka tas viss visticamāk ir izdomājums.

Bet futūrists un Google tehniskais direktors Rejs Kurcveils nemin, viņš nosauc precīzus datumus. Viņš ir ļoti slavens ar savām zinātniskām prognozēm, kurām ir viena interesanta iezīme – šīs prognozes piepildās. 86% gadījumu!

Pēc Reja prognožu analīzes, kas ir izklāstītas trīs grāmatas, tika konstatēts, ka 115 no 147 prognozēm ir piepildījušas, bet vēl 29 ir tikai daļēji piepildījušās. Bet ko Kurcveils prognozē šim gadsimtam?

2019. gads

Cilvēks uzvarēs lielāko daļu slimību, no kurām mirst cilvēki attīstītajās valstīs. Un novecošanās temps daudzkārt palēnināsies un pat mainīsies.

2020. gads

Datori turpinās kļūt mazāki un pilnīgi zaudēs savu parasto izskatu, tie tiks iestrādāti arī drēbēs. Un šajā gadā parādīsies īstā pasaules valdība.

Tāpat sāksies masveida cilvēka ķermeņa modernizācija ar nanotehnoloģijas palīdzību. Bet gads nebūs no labajiem, saskaņā ar Kurcveila prognozēm, reklāmas uzņēmumi sāks masveidā izmantot audio reklāmu, kas būs dzirdama katram individuāli.

2025. gads

Gandrīz visi transporta veidi tiks kontrolēti ar mākslīgā intelekta palīdzību, ieskaitot automašīnas. Turklāt parādīsies tehnoloģija, kas ļaus vispusīgi izpētīt cilvēka smadzenes.

2027. gads

Tiks atklāta smadzeņu precīzas datormodelēšanas iespēja, un līdz desmitgades beigām tiks radīts mākslīgais intelekts, kas līdzināsies cilvēka intelektam.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru