Kā rīkoties, lai ziemas inventāra iegādei nebūtu jāizmanto ātrie kredīti?

Līdzīgi kā teicienā: “Nav sliktu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs”, nav sliktu cenu, ir tikai nepiemērots laiks iecerēto pirkumu iegādei. Reizēm tiešām atliek tik vien kā nobrīnīties par to, cik viena vai otra prece ir dārga, un tad prāts veic izsvēršanu – man to patiešām vajag, vai tā ir tikai iegriba? Ātrie kredīti ir iespēja iegādāties kāroto bez liekas sevis žēlošanas, par to, ka šobrīd nevari īsti atļauties.

Runājot par ziemas inventāra iegādi, šķiet, variants “iegriba” automātiski atkrīt, jo gan auto, gan sportam, gan hobijiem un galu galā pašam cilvēkam ir daži ziemas inventāra elementi, kuri obligāti ir jānopērk, un citu variantu nav. Kas ir šie neatliekamie inventāra elementi un kā tos iegādāties pēc iespējas izdevīgāk, lasiet Kredits7.lv piedāvātā raksta turpinājumā!

Foto: Pixabay.com

Katram auto ir savas vajadzības

Ja Jūs esat automašīnas īpašnieks un vēlaties arī ziemā ar to pārvietoties, ir nepieciešams iegādāties ziemas inventāru arī savam spēkratam. Papildus īpašai ziemas kopšanai, auto ir nepieciešamas arī:

● ziemas riepas;
● ziemas šķidrumi (piemēram, logu tīrāmais šķidrums);
● logu skrāpis;
● sniega slotiņa;
● sniega lāpsta.

Protams, divu sezonu riepu vietā var izvēlēties vissezonas riepas, bet autoskolu instruktoru vidū iecienīts ir teiciens “Kas der visam, neder nekam”.

Runājot par sniega lāpstu – šis ziemas inventāra elements nav obligāts, ja lielākoties braucat pa pilsētu ar tīriem ceļiem, tomēr būtu ļoti vēlams sniega lāpstu ielikt auto bagāžas nodalījumā tad, kad plānojat braukt kaut kur ārpus pilsētas, uz laukiem vai mežu pēc Ziemassvētku eglītes. Protams, ziemā īpaši svarīga ir arī auto mīkstā sakabe jeb “štrope”, lai varētu palīdzēt kādam nelaimē (grāvī) nonākušam autovadītājam vai pats tikt laukā no dziļas kupenas, bet štropei mašīnā jābūt visās sezonās tā pat kā aptieciņai, ugunsdzēšamajam aparātam un trijstūrim.

Foto: Pixabay.com

Katram sporta veidam savs inventārs

Līdzīgi kā handbolam nepieciešama bumba un vārti, kā arī pareizs apģērbs, skriešanai vajadzīgi pareizi apavi un apģērbs, tā arī, lai varētu nodarboties ar ziemas sporta veidiem, nepieciešams katram no tiem paredzētais inventārs. Piemēram, slēpošanai vajag:

 • slēpošanas stilam un prasmēm atbilstošas slēpes (kalnu, distanču, freestyle, skijorings, telemak u.c.);
 • slēpjzābakus;
 • slēpošanas tērpu (tostarp cimdus, ķiveri un brilles).

Snovošanas piekritējiem nepieciešams iegādāties snovborda dēli, zābakus, stiprinājumus un snovošanai piemērotu apģērbu (OBLIGĀTI ķivere un brilles).

Foto: Pixabay.com

Ja vēlaties vienkārši baudīt brīvo laiku, slidinoties pa pilsētas slidotavu, būs vajadzīgas slidas, bet tiem, kuru vēnās līdz ar asinīm rit arī hokejs, vajadzīgs iegādāties:

 • slidas;
 • ķiveri;
 • zobu sargus;
 • ķermeņa sargus;
 • piemērotu apģērbu, ar ko to visu “apsegt”;
 • ripu un nūju;
 • lielu, izturīgu sporta somu.

Protams, ja esat pagalma hokejists, pietiek tikai ar slidām, ripu un nūju. Nav svarīgi, cik profesionāls un pieredzējis ziemas sportists esat, jebkurš kvalitatīvs un ilgi kalpojošs inventārs maksā salīdzinoši lielu naudu, tādēļ jāzina īstais laiks, kad iegādāties nepieciešamās preces, citādi var nākties šķirties no daudz lielākas naudas summas nekā gribētos.

Foto: Pixabay.com

Kā zināt, kad ziema ir klāt? Tad, kad uz ūdens ir “sadīguši” makšķernieki!

Latvijā ļoti populāra ir zemledus makšķerēšana jeb bļitkošana, un šī hobija piekopēji ir īsti drosminieki – sezonu sāk tad, kad ledus uz ūdenstilpnēm vēl īsti nemaz nav redzams, un beidz tad, kad tas īsti vairs nav redzams. Joki, protams, ir joki, bet arī šim hobijam nepieciešamā inventāra saraksts ir diezgan garš un attiecīgi arī labi maksā:

 • ziemas makšķeres;
 • spoles;
 • auklas;
 • kastes;
 • krēsli;
 • ragavas;
 • ledus urbji un to piederumi;
 • ziemas makšķerēšanas teltis.

Ja bļitkošana ir arī Jūsu vai kāda Jums tuvā cilvēka hobijs, atgādiniet, ka drošība ir pirmajā vietā un vienmēr ir rūpīgi jāizvērtē, vai tiešām ledus ir pietiekami biezs un izturīgs, lai uz tā kāptu – uz šaubīga ledus labāk nekāpt!

Foto: Pixabay.com

Kad iepirkties, lai nepārmaksātu?

Visprātīgāk ziemas sezonas preces iegādāties ir pirms vai pēc sezonas, proti, oktobrī vai martā. Pērkot pēc sezonas, marta mēnesī, tirgotāji inventāram piešķir milzīgas atlaides, lai atbrīvotu vietu nākamās sezonas precēm, bet, kad pienāk oktobris, iepriekšējās ziemas sezonas preces tiek vēl vairāk nocenotas, lai atbrīvotu vietu jaunās ziemas sezonas kolekcijām. Šis ir pats labākais laiks, kad iegādāties ziemas inventāru auto, sportam un hobijiem.

Tad, ja tomēr nav citu variantu, kad iegādāties nepieciešamo, un atliek vien pirkt par augstajām cenām tekošajā sezonā, var gadīties, ka pēc kāda lielāka pirkuma pietrūkst naudas līdz nākamajam mēnesim. Šādā gadījumā parocīgi var būt ātrie kredīti, kādus piedāvā arī Kredits7.lv. Lai uzzinātu vairāk informācijas par uzņēmumu un tā piedāvātajiem pakalpojumiem – ātrie kredīti bez ķīlas un izziņām, apmeklējiet Kredits7.lv mājaslapu!

Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru