Kādēļ antivakseri vārtījās Mārupes pļavā? (VIDEO)

Kadrs no video

Pretmasku pasākumā Mārupē aizturēti trīs antivakseri. Divdesmit aktīvisti bija savākušies privātā teritorijā, policija viņu paņēma ciet par epidemioloģisko prasību pārkāpumiem.

“Menti uz pasākumu ieradās pamatīgāka skaitā nekā uz dažu labu bruņotu izrēķināšanos – lai pateiktu 20 purniem, lai izretojas, atbrauca desmit poliči, tajā skaitā no Speciālo Uzdevumu bataljona. Par spīti daudzajiem kārtības sargiem, savaldīt vienu antivakseru kaujinieku nebija viegli,” aktualitātes komentē komiķis Maksims Trivaškevičs.

“Šie ļaunie masku nevalkātāji īstenā krievu zonas stila uz krūtīm uztetovēs saplēstu uzpurni, kas simbolizēs to, ka nekādas maskas viņus neapturēs.

Pasākuma ietvaros dalībnieki aicināja pārējo cilvēci sejas maskas dedzināt, tādēļ labi vien ir, ka muņiki šamējos paņēma ciet – sejas maskas ir veidotas no polipropilēna vai citām plastmasām.

Ņemot vērā, cik daudz masku mētājas apkārt, šitādi piromāniski antimaskotāji dabai nodarītu tādu kaitējumu, ka noindētos paši un vēl paņemtu kapā kaimiņus.

Papildus sejas maskām protestējāji centās atrunāt cilvēkus no vakcinācijas. Daudzi no šiem aktīvistiem saņem dīkstāves pabalstus, tādēļ ierobežojumu turpināšanās tiem garantē pasīvos ienākumus līdz pat mūža galam.”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kā vīrsievu apņēma multimākslinieks Kašers (VIDEO)

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru