Kā vīrsievu apņēma multimākslinieks Kašers (VIDEO)

Ekrānuzņemums no Instagram

Dānija ir forša vieta, kur precēties visiem pāriem, jo dāņi pēc statistikas ir laimīgākie cilvēki pasaulē- tātad, pastāv varbūtībā, ka jaunais pāris tiešām dzīvos ilgi un laimīgi.

Dānija tādēļ arī ir perfekta vieta, kur precēties homoseksuāļiem – angliski tas ir “gay”, kas tulkojumā nozīmē “priecīgs”. Divu veču kopdzīve, ja vēl viņi, papildus labai kompānijai, dabū seksu, taču ir prīmā, vismaz pašiem šiem večiem.

“Kašera sievu (vai vīru?) sauc Jānis, un šie apprecējās tieši pirms Jāņiem – Kašeram tagad ne tikai Līgo galds jāklāj, bet vēl nākamajā dienā uz pohām jārūpējas par vīra (vai sievas?) vārda dienas svinībām!

Saka, ka latviešiem daudz svētku – Kašers parāda, ka viņam ir pat vairāk – vienā nedēļā tagad iekritīs gan kāzu jubileja, gan līgo, gan sievvīra vārda diena – tik pamatīgu kodienu nav piedzīvojis dažs labs ciems, uz kuru viesstrādnieki atgriežas pēc strādāšanas Anglijā. Kašeram un Jānim katru gadu šis periods būs piespiedu kārtas atvaļinājums, kas beigsies atskurbtuvē.

Kāzu dienā abu lauleņu tērps bija zilā krāsā, kas ir krāsa, ko veči parasti neatšķir… bet šie jau nav parasti veči…,” spriež humoršova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Vai Kašera tēvam dēla vīrs būs jāsauc par znotu vai znoti?

COMMENTS

Pievienot komentāru