Kļuvis zināms, kā Raimonds Pauls risinās 14 tūkstošu nodokļu parādu

Foto – LETA

Valsts ieņēmumu dienests (VID) Maestro Raimondam Paulam aprēķinājis nodokļu parādu aptuveni 14 000 eiro apmērā, savukārt pats komponists jau paudis neizpratni par iespaidīgo summu un tagad izdevumam “Privātā Dzīve” atklājis, kā plāno risināt nepatīkamo situāciju.

Par nodokļu problēmu Pauls konsultējies ar kādu finanšu jautājumos pieredzējušu paziņu, kas savulaik bijusi arī pazīstama dziedātāja – viņas vārdu mūzikis gan neatklāj. “Satikos ar VID darbinieci, kas savulaik bija pazīstama dziedātāja, un viņa man paskaidroja, pēc kādiem noteikumiem šāda summa man ir jāmaksā. Neko darīt – es to nokārtošu. Vienkārši aizdomājos – tur, kur notiek lielas blēdības par miljoniem, neviens par nodokļiem nerunā. Varētu jau arī es rupji atbildēt – paņemiet no tās naudas, ko jūs man nozagāt!”

Tādējādi Pauls atsaucas uz pirms septiņiem gadiem notikušo “Latvijas Krājbankas” bankrotu, kura dēļ viņš zaudēja 700 000 latu, no šīs summas atgūstot tikai 70 000 latu.

“Paldies Dievam, neesmu nabags. Tikai domāju – es tik daudz naudas jau esmu valstij devis no savām autortiesībām!” neapmierinātību neslēpj komponists.

Pauls gan paziņoja, ka arī turpmāk savas finanses kārtos pats un nevēlas lūgt privātas grāmatvedes vai juristu palīdzību. “Labāk es vienkārši samaksāšu visu, un – lai viņi visi tinas tālāk! Vienīgais, ko tagad darīšu, – samazināšu koncertu skaitu, lai tik daudz nebūtu, ko no manis paņemt. Bet pagaidām jau vēl nesanāk, jo programma ar aktieri Andri Bērziņu mazpilsētās iet uz urā!”

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru