Mārtiņa Ķibilda atraitnei jaunas attiecības ar Latvijā pazīstamu uzņēmēju

Ekrānuzņēmumi no Facebook

Pazīstamā žurnālista Mārtiņa Ķibilda atraitnei Ilzei izveidojušās jaunas attiecības ar uzņēmuma “Stenders” bijušo īpašnieku Jāni Bērziņu, žurnālam “Kas Jauns” apstiprinājis uzņēmējs.

Pērnā gada oktobrī apritēja gads, kopš pēkšņi mūžībā devās sabiedrisko attiecību speciālists un TV personība Mārtiņš Ķibilds. Viņa atraitne, auto kompānijas “Moller Baltic Import” direktore Ilze Grase-Ķibilde, jau astoņus mēnešus ir attiecībās ar Jāni Bērziņu.

“Tas bija pavisam nejaušs, patīkams gadījums,” atminas Bērziņš, piebilstot: “Tagad ejam vienu ceļu, un cerams, ka ilgi iesim kopā.

Bērziņš norāda, ka abus vieno ļoti cieša draudzība un kopīgas intereses.

Jau ziņots, ka 2019. gada 26. oktobrī 46 gadu vecumā pēkšņi mūžībā devās televīzijas personība un žurnālists Mārtiņš Ķibilds. Pēcāk Mārtiņa ģimene sociālajos tīklos paziņoja oficiālo nāves iemeslu: “Autopsijas rezultāts ir īss un nepielūdzams: “Akūta koronārā sirds slimība.” Mārtiņa sirds pārstāja pukstēt miegā Amsterdamas viesnīcā.”

Ķibilds Latvijas Televīzijā veidojis un vadījis tādus raidījumus kā “Atslēgas”, “Adreses” un “Kultūrdeva”. Agrāk viņš bijis arī raidījuma “Gribi būt miljonārs?” vadītājs.

Ķibilds bijis arī Latvijas Arhitektu savienības valdes priekšsēdētājs.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru