Nostaļģija pēc deviņdesmitajiem? Nepalaid garām šo festivālu Lucavsalā!

Ace of Base

Nākamā gada vasarā, 26. jūlijā un 27. jūlijā, Rīgā, atgriežas viens no lielākajiem retro mūzikas festivāliem “We Love The 90’s”, kas pulcēs labākos 90. gadu izpildītājus. Festivāls notiks Lucavsalā.

Savu dalību festivālā apstiprinājušas jau tādas 90.gadu zvaigznes kā dziedātājs Dr. Alban, Haddaway, grupa “2 Unlimited”, “Snap!”, “Ace Of Base” – Jenny Berggren, “Londonbeat” un “Reel 2 Real” izpildot savus labākos hitus, kas guvuši atzinību un cilvēku mīlestību visā pasaulē.

Festivāla apmeklētāji varēs dzirdēt arī kaut ko jaunu no 90. gadu dziedātājiem – pirmo reizi Dr. Alban un grupa “Haddaway” uzstāsies Lucavsalā ar savu kopīgo sniegumu.

Festivāla “We Love The 90’s” pasākuma programma būs aktuāla ne vien tiem, kuri vēlas dzirdēt un izbaudīt 90. gadu labākos hitus dzīvajā izpildījumā draugu lokā, bet arī ģimenēm. Pa dienu pasākuma teritorijā plānotas dažādas aktivitātes, atrakcijas un priekšnesumi, kas izklaidēs pašus mazākos un sniegs iespēju radīt neaizmirstamas atmiņas visai ģimenei. Savukārt vakarā uz lielās skatuves kāps mākslinieki, lai radītu neaizmirstamu festivāla gaisotni.

“Festivāls “We Love The 90’s” pirmo reizi norisinājās Latvijā 2008.gadā “Arēnā Rīga”, kur tas tika pilnībā izpārdots, tāpēc tika nolemts atgriezt festivālu atpakaļ Latvijā, jo es ticu, ka tas spēs pulcēt skatītājus no visām Baltijas valstīm”, pauž festivāla organizators Orlando John. Savukārt Igaunijā tas kļuvis par neatņemamu vasaras tradīciju kopš 2015. gada, pulcējot vairākus tūkstošus 90. gadu mūzikas cienītājus.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru