Nostradamuss pareģojis: 2018. gads būs visbriesmīgākais visai cilvēcei

Pagājuši vairāk nekā 450 gadu kopš franču astrologa un alķīmiķa Mišela de Nostradama, labāk pazīstama ar savu latīņu vārdu Nostradamuss, nāves. Un šajā laikā cilvēcei bija laiks pārliecināties par viņa daudzo pravietojumu patiesumu.

Nostradamuss paredzēja gan buržuāzisko revolūciju Francijā, gan Ādolfa Hitlera nākšanu pie varas un pēc tam pasaules karu un teroristu uzbrukumu 2001. gada 11. septembrī Amerikas Savienotajās Valstīs, un katastrofu Japānā 2011.gadā, un daudzus citus nozīmīgus incidentus cilvēces vēsturē.

Tas ir pārsteidzoši, kā parasts cilvēks varēja redzēt un prognozēt notikumus, kas notiks simtiem gadu pēc viņa nāves. Galu galā šķiet, ka nākotne ir mūsu pašu, nevis likteņa rokās.

2018. gadam Nostradamusam ir daudz interesantu prognožu. Savos darbos viņš bija pārliecināts, ka 2018. gads cilvēcei gandrīz neko labu nenesīs. Šajā gadā, ja var ticēt viņa pravietojumiem, sāksies Trešais pasaules karš.

Nostradamuss bija pārliecināts, ka liela mēroga un asiņaina darbība sāksies Francijā un pēc tam aptvers visu Eiropu. Un tikai pēc 27 gadiem tā beigsies, kad visas vadošās valstis būs izsmeltas.

Papildus karam, cilvēce 2018. gadā cietīs no dabas katastrofām. Saskaņā ar Nostradamuss prognozi, gaidāms vulkāna Vezuva izvirdums, tik pat stiprs kā 79. gadā, kad vulkāniskie pelni pārklāja visu Pompejas pilsētu.

Bet papildus vulkānam netālu no Neapoles, vajadzētu sagaidīt vulkānisko aktivitāšu pieaugumu visā pasaulē. Un Ziemeļamerikas rietumu daļu satricināšot briesmīgs zemestrīču vilnis. Rodas iespaids, ka pati daba ir sacēlusies pret cilvēci.

Nostradamuss arī pareģojis globālo sasilšanu, atzīmējot, ka šī problēma izraisīs daudz meža ugunsgrēku.

Bet no Nostradamuss pozitīvajām prognozēm bija tāds, ka paredzamais cilvēka dzīves ilgums palielināsies līdz 200 gadiem. Cilvēki sāks dzīvot tik ilgi, pateicoties medicīnas progresam. Turklāt cilvēki iemācīsies sarunāties ar dzīvniekiem.

Jāpiemin, ka agrākās prognozes par Trešā pasaules kara sākumu tika orientētas uz 1999. gadu. Fakts slējās tajā, ka Nostradamuss rakstīja savus pravietojumus īpašā šifrā – franču, itāļu un latīņu sajaukumā. Tādēļ atšifrēt viņa pareģojumus nav tik vienkārši.

Dažreiz pētniekiem vienkārši ir jāuzmin, kas atrodas viņa noslēpumaini formulētajos rokrakstos. Turklāt visu šo laiku Nostradamusa “Pravietojumu” pētīšanā zinātnieki tā arī nav atraduši universālu atšifrēšanas formulu.

Cerēsim, ka zinātnieki ir nepareizi interpretējuši sliktākās pravieša prognozes, un 2018. gadā mēs sagaidīsim daudzus labus notikumus.

©TOPRAKSTI.LV / AVOTS: ofigenno.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru