Pasakiet mums, kuru ķermeņa daļu jūs nomazgājat pirmo, un mēs jums pastāstīsim visu par jūsu personību.

Mēs visi pievēršam lielu uzmanību higiēnai, lai izskatītos labi un izvairītos no ādas slimībām. Bet izrādās, ka ķermeņa daļa, kuru jūs nomazgājat pirmo, atrodoties vannā vai dušā, var daudz atklāt par jūsu raksturu. Pie šī secinājuma nonāca zinātnieki, novērojot dažādas cilvēku grupas. Viņi apgalvo, ka šī iezīme var raksturot personu daudz patiesāk nekā dažādi horoskopi.

Tas izklausās nedaudz dīvaini, bet pārbaudīsim. Skatīsim, kādas ir to cilvēku īpašības, kuri vispirms mazgā šo vai citu ķermeņa daļu.

Galvenās raksturpazīmes

Seja

Ja dušā jūs sākat tīrības rituālu ar to, ka jūs nomazgājat seju, jums ir ļoti svarīgas finanses. Jūs vienmēr domājat, kā nopelnīt vairāk naudas, lai bērniem nodrošinātu nākotni, veiktu remontu un tā tālāk. Šādi cilvēki ir arī ļoti vērienīgi un draudzīgi. Viņi ir labi un uzticami draugi, kuri vienmēr ir atvērti dvēseliskām sarunām. Un viņi ir lieliski partneri gultā.

Mati

Ja jūs sākat mazgāšanos ar galvas mazgāšanu, tad dvēselē jūs esat mākslinieks. Jums ir radoša domāšana un bieži vien jūs sekojat sirds impulsiem, nevis saprāta balsij. Jums patīk lidināties mākoņos un daudz sapņot, pateicoties tam jūs uzskata par slinku. Parasti tā arī ir, bet, ja jūs nospraužat mērķi vai atrodat savu aicinājumu, tad līdzīgu jums šajā jautājumā neatrast.

Krūtis

Cilvēkiem, kas vispirms nomazgā krūšu zonu, ir laba loģika un viņi ir ļoti vienkārši. Viņi viņi netērē laiku sīkumiem un sapņiem, bet pieņemot lēmumus viņi vienmēr izmanto aukstu aprēķinu. Viņi ir ļoti mērķtiecīgi un vēlas rīkoties, nevis gaidīt. Bet, neraugoties uz to, viņi bieži kā draugus izvēlas radošos cilvēkus.

Paduses

Ja jūs vispirms mazgājat paduses, tad pēc būtības esat ļoti laipns un atbildīgs cilvēks. Jūs esat ļoti cītīgs darbinieks un vienmēr palīdzat saviem darbiniekiem vai draugiem, tāpēc daudzi kolēģi ar jums ir ļoti labās attiecībās. Bet, pateicoties jūsu laipnībai un uzticībai, jūs bieži maldina un izmanto saviem mērķiem. Tāpēc esiet uzmanīgāki ar citiem.

Ausis

Pētnieki apgalvo, ka cilvēki, kas vispirms mazgā ausis, ir ļoti uzmanīgi un novērotāji. Viņi vienmēr seko laikam un visaptveroši attīstās. Viņi ir ieinteresēti jaunās tehnoloģijās, daudz ceļo un kontaktējas ar apkārtējiem. Bet tajā pašā laikā šādi cilvēki ir ļoti augstprātīgi un spītīgi, kas ir saistīts ar viņu pašapziņu.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru