Ekstrasensi brīdina! Šīs 6 rotaslietas rada tikai nepatikšanas... - Topraksti.lv
AttiecībasSievietēm

Ekstrasensi brīdina! Šīs 6 rotaslietas rada tikai nepatikšanas…

Nekas nepapildina sievieti tā, kā skaistas rotaslietas, īpaši jau dārglietas. Jā, arī vīriešiem dažādi gredzeni, ķēdes un rokassprādzes piešķir solīdumu. Bet, diemžēl, ne visi juvelierizstrādājumi nes veiksmi savam īpašniekam. Ekstrasensi apgalvo, ka ir dažādas dārglietas, kas bieži izraisa nelaimes.

Tas viss ir atkarīgs no tā, kā tās ir iegūtas. Šodien pastāstīsim par 6 veidu rotaslietām, kuras labāk ir pārtraukt valkāt un nākotnē tās neglabāt savā lādītē.

Iegādātas lombardos

Ir skaidrs, ka, ja cilvēkam ir labi, viņš, maz ticams, dosies ieķīlāt rotaslietas. Bieži vien tas notiek, ja cilvēkam ir kāda veida bēdas, viņš piedzīvo finansiālas grūtības vai rotaslietām ir krimināla pagātne. Šādām rotām ir negatīva enerģija no iepriekšējiem īpašniekiem, un tas, kas atdots ar skumjām, nesniegs laimi.

Nozagtas

Kopš seniem laikiem ir ticība, ka ikviens, kurš paņems kādu rotas lietu bez saimnieka piekrišanas, uzņems uz sevi visu iepriekšējā īpašnieka negatīvo un slimības. Tāpēc diez vai nozagtas rotaslietas dos prieku un laimi. Un par to, cik daudz lāstu lidos uz zagli, pat runāt nav nepieciešams.

Atrastas

Jūs ejat pa ielu un redzat: zelta gredzens mētājas zemē. Jūs domājat, ka esat ļoti laimīgs un veiksmīgs cilvēks. Bet nesteidziet priecāties. Šajā gadījumā ir divi varianti: ja tev ir paveicies – tev veiksies, bet, ja tev nelaimēsies – dažādas problēmas nāks pār tavu galvu. Jūs nezināt, kāda veida karma ir bijusi personai, kura pazaudēja šo rotu.

Un daži cilvēki joprojām veic dažādus rituālus ar rotām un naudu, lai atbrīvotos no savām rūpēm. Pats galvenais, nedrīkst ņemt atrastus krustiņus- nepacel to vispār vai atrodiet īpašnieku.

Ar neīstiem akmeņiem

Dīvains, no pirmā acu uzmetiena, brīdinājums. Daudzi cilvēki valkā mākslīgos dimantus un citus akmeņus. Bet īstie akmeņi atrodas zemē. Daudzus gadus tie absorbē dabas spēku, tiem tiek iedota visspēcīgākā enerģija. Tad šie akmeņi nodod enerģiju un spēku saviem īpašniekiem, radot viņiem veiksmi.
Bet mākslīgais akmens nav neko vērts, daži pat izsūc īpašnieka enerģiju. Tāpēc eksperti neiesaka šādus akmeņus valkāt ilgi, un, vēl jo vairāk, izgatavot no tiem amuletus vai talismanus.

Ģimenes dārglietas

Ģimenes tradīcijas juvelierizstrādājumu nodošanai pastāv kāda iemesla dēļ. Ģimenes dārgumiem ir spēja saglabāt un pārnēsāt sev radīto enerģiju gadsimtiem ilgi. Vairumā gadījumu šīs rotas dod veiksmi un laimi saviem jaunajiem īpašniekiem, kļūstot viņiem par sava veida ģimenes talismanu.

Bet no ģimenes dārglietām jāatbrīvojas, ja ir ģimenes lāsts vai to pēdējais īpašnieks nomiris lielās mokās vai no smagas slimības, kā arī beidzis dzīvi pašnāvībā vai ticis nogalināts. Eksperti saka, ka ģimenes rotaslietas nevajadzētu pārdot, lai neuzliktu lāstu sev. Lai gan, nav tiešu pierādījumu tam, ka pārdošana var kaut kā ietekmēt pēcnācēju veiksmi vai veselību.

Dāvinātas ar sliktiem nodomiem

Piemēram, kolēģi, kuri ienīst gaviļnieci, pasniedz viņai kulonu, un viņai viss sāk iet greizi. Vai arī ļaunā vīramāte uzdāvina rokassprādzi, bet līgava bieži sāk slimot un justies nelaimīga. Eksperti apgalvo, ka, ja dārglieta nav pasniegta no visas sirds, ne ar tīrākajām un laipnākajām domā, tās īpašnieks saņems vien skumjas un neveiksmes.

Šis noteikums attiecas uz visām dāvanām. Tāpēc jebkurus svētkus ir labāk svinēt tādu cilvēku lokā, kuri jums tiešām ir tuvi.

©TOPRAKSTI.LV / AVOTS: takprosto.cc

Ieteiktie raksti

loading...