Lūk, kas kategoriski nevar valkāt zeltu! Metāls, kas var būt kaitīgs... - Topraksti.lv
SievietēmStils

Lūk, kas kategoriski nevar valkāt zeltu! Metāls, kas var būt kaitīgs…

Uzvelkot rotaslietas, daudzi no mums pat nedomā par to, ka katrs metāls nes noteiktu enerģiju. Īpašas straumes var nopietni ietekmēt cilvēku veselību. Tieši tāpēc zeltu un sudrabu nevar nēsāt visi cilvēki.

Pateicoties Feng Shui mācībai, mēs iemācāmies, kā pienācīgi apgūt mūsu dzīves veidu. Saskaņā ar daoistu praksi daudzi iekārto interjeru, ievēro miega higiēnas noteikumus un aprēķina Gua skaitli katrai personai.

Bet ne visi cilvēki zina, ka, saskaņā ar ķīniešu mācību, dažu juvelierizstrādājumu valkāšana vai nevalkāšana var būtiski mainīt dzīves kvalitāti.

Vai var valkāt zeltu?

Šis metāls būs labākais to cilvēku kompanjons, kas vada nesteidzīgu dzīvesveidu. Tas sniegs enerģiju un spēku mazo pilsētu un ciematu iedzīvotājiem. Pārāk aktīvām personībām nevajadzētu valkāt juvelierizstrādājumus no šī metāla.

Fakts ir tāds, ka zelts ir spēcīgs enerģijas avots. Cilvēkiem, kuri paši ir aktīvi, šī enerģija būs lieka un pat apgrūtinoša. Lielu megapoļu iedzīvotājiem nav ieteicams valkāt zelta rotājumus.

Kam labāk valkāt sudrabu?

Sudrabs ir aktīvs metāls, kas saskaņā ar Feng Shui mācībām pārraida sieviešu enerģiju (garīgo tīrību un auglību). Šī iemesla dēļ jutekliskiem vīriešiem vajadzētu atteikties no sudraba rotaslietām, jo tās var saasināt tikko pamanāmas sieviešu īpašības.

Šis metāls dos labumu tiem stiprā dzimuma pārstāvjiem, kuriem dzīvē trūkst miera. Sudrabam piemīt antibakteriāla un dezinficējoša iedarbība.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...