Viņš izdomāja efektīvu veidu, kā pārmācīt skaļus kaimiņus! Ģeniāli! - Topraksti.lv
AttiecībasSievietēm

Viņš izdomāja efektīvu veidu, kā pārmācīt skaļus kaimiņus! Ģeniāli!

Trokšņaini kaimiņi ir liela problēma, it īpaši, ja viņi nesaprot normālus vārdus un pieprasījumus kļūt klusākiem. Ko ar viņiem darīt? Jūs nevēlaties zvanīt policijai, jo tas ir galējais pasākums, bet miermīlīgie paņēmieni nedarbojas. Jābūt izejai.

Pēc smaga darba un dienas satricinājumiem katrs patiešām vēlas atpūsties komfortablos, klusos apstākļos. Ja jums ir savs dzīvoklis vai jūs to īrējat, tad jums ir visas tiesības baudīt klusu atpūtu.

Bet, kad jūs zināt, ka mājās jūs gaida trokšņu elle, doma par atgriešanos mājās padara jūs nervozu. Diskomforts var radīt jebkas: trokšņaini citu cilvēku bērni aiz sienas, remontdarbi, skaļa mūzika, kaimiņu strīdi, iedzeršanas, ballītes un tamlīdzīgi.

Tas viss ir iebrukums jūsu personiskajā telpā. Nekas cits neatliek, kā aizsargāt savu pasauli. Kāds draugs man ieteica labu cīņas metodi, kuru viņš veiksmīgi izmantojis līdzīgā situācijā.

“Ir viena dīvaina metode. Es to uzzināju no fizikas skolotāja, kad es vēl mācījos. Ņem 8-10 litrus lielu katlu, piepildiet to ar ūdeni, lai no malas paliktu 1,5-2 centimetri, liec to uz skapja, bet zem tā palieciet grāmatas vai cietos žurnālus. Katla malai jābūt stingri piespiestai pie griestiem.”

“Pielieciet pie katliņa skaņas avotu, būs pietiekami ar lielajām austiņām (novietojiet tās uz katla kā uz galvas).”

“Kaimiņi pašu mūziku nesaklausīs, bet atbalss un basi griezīsies viņu ausīs, kamēr jūs izslēgsiet mūziku. Šīs metodes lielais plus ir tāds, ka mūzika jūs pašu nekādi netraucēs, jo pat tev ļoti klusā skaņa, caur katlu tiks palielināta un nodota augšējiem kaimiņiem. Pirms diviem gadiem mans augšējais kaimiņš un viņa skaļie bērni 3 dienas meklēja trokšņa avotu.”

“Viņš pat nonāca pie manis, klausījās, zvanīja sievai, kas viņam apstiprināja, ka troksnis turpinās, un palika bez atbildes.”

Redz, izrādās, ka fizikas mācīšanās skolā var noderēt dzīvē. Metode ir vienkārši izcila. Bet labāk to izmantot kā pēdējo līdzekli, kad tolerantie konflikta risināšanas paņēmieni ar kaimiņiem nedarbojas.

Galvenais – cīņā pret tiem, kas neļauj tev dzīvot, nekļūsti savā uzvedībā līdzīgs viņiem. Citādi sanāks kā anekdotē: “Es šodien neizgulējos kaimiņa dēļ! Viņš nodeva sveicienu, sitot pa radiatoriem trijos naktī. Labi, ka vēl nebiju aizgājis gulēt- spēlēju akordeonu.”

©TOPRAKSTI.LV / AVOTS: ofigenno.com

Ieteiktie raksti

loading...