TESTS. Kā personību raksturo ķermeņa valoda

Daudzi psihologi, kuri pēta ķermeņa valodu, apgalvo, ka precīzu personības raksturojumu var uzzināt pat pēc sēdoša cilvēka pozas. Tas, kā indivīds visbiežāk sēž parastajā atmosfērā, ir viņa zemapziņas atspulgs.

Pašapziņa ir ceļš uz harmoniju, ceļš uz veiksmīgu dzīvi. Izlasiet šo ātro testu un iepazīstiet sevi mazliet labāk.

Paskatieties uz ilustrāciju. Kā jūs parasti sēžat uz krēsla, dīvānā, kad esat vientulībā un mierīgā stāvoklī? Izvēlieties opciju tuvu jūsu vai jūsu izvēlētajam variantam. Lūdzu, zemāk izlasiet jūsu izvēles nozīmi.

A variants

Tā sēž tieši un radoši cilvēki. Viņiem nepatīk domāt par sekām un uzņemties atbildību. Tomēr kritiskās situācijās šāds cilvēks ir ļoti piesardzīgs. Tie ir pievilcīgi un saskarsmē viegli cilvēki, kuri reti rada problēmas apkārtējiem. Ne intriganti, ne stratēģi.

B variants

Novērotāji un patstāvīgi cilvēki parasti sēž šādā pozā. Viņi nereaģē uz negatīvo. Apdomā un analizē jebkuru lietu vai attiecības, ko viņiem piedāvā gadījums. Tās ir atbildīgas personas, kas ciena sevi un citus. Viņu dzīve ir sadalīta “nopietnajā” un “otršķirīgajā”, un attieksme atkarībā no klasifikācijas ir atbilstoša.

C variants

Tas ir taisnīgs, autoritatīvs cilvēks. Viņš maz rūpējas par apkārtējo viedokli. Dod priekšroku patiesībai. Nemīl iedomīgus un augstprātīgus cilvēkus. Šādas personības novērtē savu morālo un materiālo komfortu un ir spējīgas uz daudz ko, lai to nodrošinātu. Ar tādiem cilvēkiem reti mēdz strīdēties un vēl retāk mēģināt viņus pārliecināt.

D variants

Parasti tā sēž estēti. Tādiem cilvēkiem nepatīk vulgaritāte, spilgtas krāsas garderobē un sarunu biedra neaudzinātība.

Aristokrāti pēc audzināšanas un rakstura – viņi visu savu apzinīgo dzīvi attīsta sevī gaumi un skaistuma sajūtu. Labvēlīgā atmosfērā šīs radošās personības var kļūt par radītājiem. Tomēr viņi necieš kritiku, pat korektā tonī, un mēdz būt uzticīgi sev. Un tas viņiem nenāk par labu.

E variants

Šādā pozā bieži sēž introverti un empāti. Citiem vārdiem sakot, cilvēki, kas zemapziņā norobežojas no apkārtējās pasaules. Viņiem pietiek ar to pasaules daļu, kas viņiem ir interesanta, un personiskās telpas. Tie ir pašpietiekami cilvēki, kas reti cieš no vientulības. Viņu tuvajā saskarsmes lokā ir pieļaujami tikai izraudzītie cilvēki, visbiežāk – neviens.

LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Izvēlies arku un uzzini savu personības tipu

TESTS. Izvēlies augli un uzzini savu psiholoģisko tipu!

COMMENTS

Pievienot komentāru