Veiksmīgākie kāzu datumi jūlijā un augustā

Foto – Pixabay

Ļoti veiksmīgas būs laulības, kas šovasar noslēgtas saulgriežos – 21. un 21. jūnijā. Ļoti piemērotas kāzām ir arī vairākas dienas jūlijā un augustā.

10. jūlijs

Vēl viens nakts spīdeklis, kas svētī mīlestību un palīdz jaunlaulātajiem, – mēness. 10. jūlijs — jaunlaulātie mīs gredzenus Vēža zodiaka zīmē. Tā ir ļoti veiksmīga diena laulību savienības noslēgšanai!

22. jūlijs

22.07.2021. Venera atkal būs uz skatuves. Tā būs diena, kad tā pāries Jaunavas zīmē. Šajā dienā lielākā daļa cilvēku veiks atbildīgus soļus maksimāli piesardzīgi. Astrologi uzskata, ka 22. jūlijā ir ļoti labi ne tikai precēties, bet arī piedāvāt savu roku un sirdi. Papildus veiksmi šajā dienā uzdāvinās Veneras un Jupitera opozīcija.

16. augusts

Šajā dienā notiek Veneras pāreja uz Svariem, kurā planēta jūtas labāk un brīvāk. Pat vissarežģītākajām kāzām būs jānotiek pēc plāna. Šajā dienā nebūs ne konfliktu starp viesiem, ne neparedzētu sarežģījumu.

Šī ir labākā diena kāzām augustā un kopumā 2021. gada vasarā. Šādi notikumi nākamajās trīs dienās būs diezgan labvēlīgi.

23. augusts

Kad dilstošā mēness pirmajā dienā kāzas notiek Ūdens stihijas ietekmē, tā ir lieliska diena laulības noslēgšanai un bērna ieņemšanai. Šajā dienā mēness atradīsies Zivju zīmē, tāpēc praktiski jebkādas kāzas būs ļoti veiksmīgas.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Karma, kāzas un uzvārda maiņa. Kā tas ietekmē sievieti?

Līgava kāzās pateica tostu, pēc kura vīramāte pameta svinības. Ko viņa sacīja?

Kā tērpties kāzās līgavai, līgavainim un kāzu viesiem? Etiķetes likumi

COMMENTS

Pievienot komentāru