6 lietas, kas padara sievieti jaunāku

Mēs visas gribam būt, ja ne mūžīgi jaunas,tad jauneklīgas gan. Ja ne uz visiem laikiem, tad, cik ilgi vien iespējams. Jo tas ir moderni (jāatzīst), jo tas ir dinamiski, jo jaunība- mūsu dzīves labākie gadi daudzu iemeslu dēļ, un zaudēt to nekādi negribas. Bet nesteidziet pie kosmetologa vai uz pieņemšanu pie plastikas ķirurga. Dažreiz vienkārši jāpārģērbjas, un pieci (vai desmit) gadi pazuduši kā nebijuši!

1. Vienkāršas formas virsdrēbes

1

Sarežģīti izšuvumi uz vilnas, sprādzes, krokas un drapējumi- viss ir labi un skaisti, bet drīzāk norāda uz retro stilu. Ja jums patīk, lūdzu, bet, ja jūs gribat izskatīties jaunāka, tad dodiet priekšroku visvienkāršākajiem piegriezumiem, spilgtām un tīrām krāsām un minimumam papildus detaļām.

2. Džinsi! Džinsi! Džinsi!

2

Džinsi jau sen vairs nav “darba cilvēku” apģērbs. Tieši otrādi – jakas, kleitas, bikses un svārki, kas izgatavoti no džinsa, piešķir tēlam temperamentu un drosmi, kas, piekritīsiet, visbiežāk raksturīgs jauniešiem.

3. Trikotāža

3

Bet, protams, ne zemas kvalitātes un vecmāmiņu varianti. Ja vēlaties izskatīties jaunāka, izvēlieties pamata trikotāžas lietas. Neuzkrītošas apdrukas nav aizliegtas, bet ir svarīgi nepārspīlēt. 40 gadu vecumā ar Mikimausi uz krūtīm- tas ir pārāk daudz!

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru