Kopš bērnības katram no mums ir cūciņas krājkasīte, kurā mēs ieliekam naudu kādam patīkamam sīkumam. Ar vecumu vēlmes pieaug, un kopā ar tām aug sapņa realizēšanai nepieciešamā summa. Sakrāt vajadzīgo summu dažkārt nākas gadiem, bet viss tikai tāpēc, ka darām to nepareizi un paši pievilinām nabadzību.
Kāpēc daži cilvēki ātri sasniedz finansiālos mērķus, bet daži to nespēj vispār? Lūk, pārbaudīta metode, kas iemācīs, kā pareizi veidot un vairot uzkrājumus.
Kā sakrāt naudu?
Tautas ticējumi
1. Nauda jātur labā makā. Neesiet skops pērkot maku, pievērsiet uzmanību krāsai un kvalitātei. Mēdz teikt, ka nauda mīl sarkanu krāsu un dabiskus materiālus. Tāpat neiesaka mest prom veco maku.
2. Mēģiniet atbrīvoties no mazām monētām, netīras un saplīsušas naudas, kā arī aprakstītām banknotēm. Tās nes iepriekšējā īpašnieka enerģiju, tāpēc iztērējiet to pirmo.
3. Makā nav vietas veciem čekiem, rēķiniem, izmantotām biļetēm un citiem atkritumiem.
4. Finansiālo labklājību nenesīs līdzekļi, kas ir iegūti nejauši vai negodīgi. Tos labāk iztērēt: ziedojot trūcīgajiem vai ārstēšanai. Pozitīva enerģija pozitīvi ietekmē finansiālo stāvokli.
5. Ikviens zina vienkāršo patiesību: “Nauda mīl, ka to skaita!” Neaizmirstiet par to! Bet ar ietaupījumiem ir pavisam citādi: tie necieš, ja tos pārāk bieži pārskaita.
6. Finanšu veiksmi nesīs neliels talismans makā. Piemēram, banknote vai monēta ar tavu dzimšanas gadu. Bet ģimenes fotogrāfijas makā turēt nav vērts. Tas traucē naudas plūsmu.
7. Neiztērējiet visu naudu. Lai maks vienmēr būtu pilns, makā jābūt vismaz vienai banknotei.
8. Lielākā daļa cenšas atlikt nebaltai dienai, bet tas tikai apgrūtina finansiālo situāciju. Šāds formulējums ieprogrammē uz nabadzību, jo darbojas pievilkšanās likums: ja jūs vienmēr domāsiet par nebalto dienu, tā noteikti pienāks. Labāk vienkārši krājiet, ietaupiet vai atlieciet kaut kam noderīgam, piemēram, atvaļinājumam.
Ej uz nākamo lapu, lai uzzinātu kā pareizi uzkrāt naudu!