Baltkrievu karoga kauja: Ilvess atbalsta; hokeja federācija izvirza ultimātu

Ekrānuzņēmums no Twitter

“Apsveicams un ļoti simbolisks solis, kas tracina Lukašenko,” tā bijušais Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess sarunā ar Latvijas Televīziju vērtē lēmumu Rīgā hokeja čempionāta valstu karogu vidū Baltkrievijas oficiālo karogu aizstāt ar vēsturisko balti sarkanbalto. Savukārt Starptautiskā hokeja federācija pieprasījusi vēsturisko karogu noņemt vai arī atteikties no IIHF karoga.

Ilvess iepriekš bija aicinājis Baltkrieviju izmest no hokeja čempionāta, nosodot Lukašenko režīmu par pasažieru lidmašīnas sagrābšanu.

Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels prasa atjaunot Rīgā iepriekšējos karogus baltsarkanbalto Balkrievijas brīvības karogu vietā, vietnē Twitter paziņojis Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP).

Kā raksta sabiedriskais medijs lsm.lv, IIHF prezidents Renē Fāzels informēja, ka spēļu arēnās nekādu izmaiņu nebūs un savā vietā paliks Baltkrievijas oficiālie karogi.

Staķis savā Twitter kontā pauž, ka Fāzels pieprasa noņemt IIHF karogus, ja tiem blakus atrodas baltsarkanbaltais Baltkrievijas karogs. “Katram jāizvēlas puse – brīvību alkstoša tauta vai asiņains diktators.”

Staķis vēsta, ka plāno noņemt IIHF karogus, ja Fāzels nevēlas, ka tie atrodas blakus baltsarkanbaltajam karogam.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru