Broka: ja mani izvirzīs, piekritīšu kandidēt uz Rīgas mēra amatu (VIDEO)

Kadrs no video

“Ja opozīcija mani uzrunās un izvirzīs, tad jā, pilnīgi noteikti,” par gatavību ieņemt Rīgas mēra amatu RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” sacīja Rīgas domes deputāte Baiba Broka (NA).

“Pirmkārt, ir jāsāk ar to, ka jau divas vēlēšanas pēc kārtas es biju un esmu no Nacionālās apvienības izvirzīta mēra kandidāte. Esmu ievēlēta, esmu guvusi rīdzinieku atbalstu, lai būtu Rīgas domes deputāte,” atgādināja Broka.

Runājot par situāciju, kāda ir izveidojusies Rīgas domē, deputāte atgādināja, ka Rīga ir palikusi bez domes priekšsēdētāja. Ir pienākumu izpildītāji, vicemēri un šajā situācijā tiek meklēti risinājumi, kā turpmāk pārvaldīt Rīgu.

“Šobrīd mēs redzam, ka “Gods kalpot Rīgai” ir izvirzījusi savu mēra kandidātu Burova kungu, kurš šobrīd mēģina skatīties, vai viņam būs pietiekams atbalsts, lai savu kandidatūru varētu virzīt apstiprināšanai 10.jūlija domes sēdē,” sacīja Rīgas domes deputāte.

Runājot par savu kandidatūru Rīgas domes mēra amatam, Broka sacīja, ka tīri formāli viņa vienmēr ir bijusi un ir viena no Rīgas mēra amata kandidātēm. Taču, ja runā par opozīciju un vai ir kāda kopēja vienošanās, tad šobrīd tādas vienošanās neesot ne par viņas, ne kāda cita kandidāta virzīšanu Rīgas domes mēra amatam.

“Ja mēs skatāmies līdzībās, tad Rīgā ir iestājies pavasaris, kad opozīcijas partijām ir iespējams pārņemt varu,” sacīja Broka.

Broka uzskata, ka pašreiz var pāriet no tās situācijas, kurā var tikai runāt, izteikt, kritizēt kaut kādas darbības un negācijas, kas ir Rīgā, bet ir iespējams arī parādīt, vai opozīcija var pārņemt varu, piedāvājot konstruktīvus risinājumus un strādāt. Pilnīgi loģiski esot arī tas, ka opozīcijas partijas nāk kopā, vienojas un izvirza savu mēra kandidātu.

Uz jautājumu, vai viņa piekritīs kandidēt uz Rīgas domes mēra amatu, Brokas atbilde bija skaidra: “Ja opozīcija mani uzrunās un izvirzīs, tad jā, pilnīgi noteikti.”

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru