Dienas horoskops 09.08.2017.

Auns

Ļaujiet jūsu vēlmēm atklāties vienai pa vienai. Jums nav ne jausmas, kur jūs dodaties? Lieliski, tagad sarīkojiet ballīti. Šī ir laba diena, lai baudītu laiku kopā ar tuviem draugiem un mīļajiem. Iespējams pat romantisku mīļoto. Šobrīd enerģija ir saudzīgāka, tāpēc izbaudiet to!

Vērsis

Netēlo cietušo. Ja kāds no apkārtējiem liek tev tā justies, pārrauj saikni un ļauj viņiem dzīvot pašiem. Atbrīvojies no viņiem. Pasaki stingru nē! Nē nē nē! Palika labāk? Vienkārši sūti viņus iet savu ceļu. Tas ir viss!

Dvīņi

Jūs varētu justies vēl dinamiskāks un enerģiskāks šajās dienās. Ja jūs uzsākat jaunu piedzīvojumu, šīs būs lieliskas pūles! Izbaudiet mūziku vai aizraujošos notikumus! Ballējieties vai pavadiet laiku kopā ar cilvēkiem, ar kuriem jums ir patīkami būt kopā. Romantika un draudzība šodien ir labvēlīgi. Dzeltenā ir jūsu spēka krāsa!

Vēzis

Pārveidojoša pieredze maina tavas domas. Vari saņemt pēkšņu informācijas sprādzienu. Jūs varat ceļot, lai atrastu savu sirds aicinājumu. Novērtējiet skaistumu visā, kas jums patīk. Jūs šajā laikā patiesi uzziedat!

Lauva

Šī ir jauka diena, lai baudītu sava darba augļus. Ielaidiet mīlestību savā sirdī un dvēselē. Brīnišķīga diena, lai atslābtu atbrīvotu prātu! Sarīkojiet ballīti vai apmeklējiet neticamu saviesīgu vakaru! Uzvelciet kaut ko satriecošu! Sudrabs un zelts ir jūsu enerģijas metāli šodien.

Jaunava

Jūs, iespējams, esat ar kaut ko apmāts. Ja jūsu prāts viļņojas, savaldiet to! Tas iet! Jebkuras vētras jūsu dzīvē ir tikai par traucēkli. Tas būtu jauki dienu pavadīt kopā ar tuviem draugiem un ģimeni, un pat plānot klusu vakaru ar skaistu maltīti un labām atmiņām! Mēģiniet nepārpūlēties.

Svari

Šī ir jauka diena apsēsties un atpūsties, vai vismaz pamēģināt uz dažām minūtēm! Faktiski, uz desmit minūtēm atslēdzies un relaksējies, pēc tam ļaujies rūpēm, veic tālruņa zvanu, kas ir nepieciešams, vai izsūtīt sen nepieciešamu e-pastu. Tiec ar kaut ko galā! Dzeltenā ir jūsu spēka krāsa šodien!

Skorpions

Dienas otrajā pusē būsiet labā pozīcijā ar Mēnesi. Iepriekšējās nedēļās varētu būt bijis mazliet autoritatīvas cīņas, un tagad tā sasniedz kulmināciju. Koncentrējieties uz priecīgo pusi, pat tad, ja tas ir jūsu dziļākajās domas. Atrodiet humoru jebkurā situācijā. Apmeklējiet vai plānojiet jaukus notikumu nelielā kompānijā.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru