FOTO, VIDEO: Plakanciemā un Saulkrastos traģiskas avārijas

Instagram/Sadursme

Autoavārijas ar traģiskām sekām pirmdien notikušas uz ceļa Jāņupe-Plakanciems un Saulkrastos. Abās gājuši bojā auto vadītāji.

Pirmdien Ķekavas novada Plakanciemā, mašīnai nobraucot no ceļa braucamās daļas un apgāžoties, gājis bojā autovadītājs, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Policijā informēja, ka ceļu satiksmes negadījums noticis plkst.16.32 un tajā gājis bojā 1982.gadā dzimis autovadītājs, kurš vadījis automašīnu “Lada”.

Pirmdien divu automašīnu sadursmē uz Jelgavas šosejas cietis autovadītājs no Krievijas, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā (VP).

VP Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece aģentūrai LETA pastāstīja, ka, pēc sākotnējās informācijas, ap plkst.11 Jelgavas šosejas 32.kilometrā vieglā automašīna ar Krievijas valsts numura zīmēm, nepiemērotā brīdī apdzenot kravas automašīnu, sadūrusies ar pretī braucošu spēkratu.

Sadursmē abām vieglajām automašīnām nolūzuši riteņi, bet viens no transportlīdzekļiem iebraucis šosejai blakus esošajā mežā. Negadījumā cietis iespējamais tā izraisītājs – 1945.gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 88 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 19 cilvēki, no tiem viens gājējs un trīs velosipēdisti.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi četrus autovadītājus. Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 155 protokoli. Kopumā policija pagājušā diennaktī noformējusi 407 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Pievienot komentāru