Igauņu gaišreģe Ilona Kaldre atklāj, kādas 7 lietas nepieņemt kā dāvanu, un kāpēc!

Ilona Kaldre ir labi pazīstama tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. Viņa ir pieredzējusi gaišreģe, kas sadarbojas ar policiju un palīdz cilvēkiem nepatikšanās. Ekstrasense vienmēr ievēro vienu noteikumu: par vienam dāvanām ir patiešām jāpriecājas, no citām- jāizvairās. Viņas gudrība balstās ne tikai uz viņas pašas pieredzi, bet arī uz dziļām zināšanām par tautas uzskatiem un ticībām- dažas lietas var patiešām būt ar negatīvu enerģiju. Lūk, vismaz 7 tādas!

1. Naži

Jebkuri duroši- griezoši objekti ir potenciāli bīstami no maģiskās ietekmes viedokļa. Naži, šķēres, adatas un tamlīdzīgas lietas katram cilvēkam vajadzētu iegādāties pašam, pat ja tas ir jautājums par senlietām. Asie priekšmeti paši par sevi uzkrāj negatīvo.

2. Pulksteņi

Bultiņām ir viena raksturīga īpašība – tās skaita minūtes, stundas, dienas un ar laiku apstājas. Šķiet, ka viss ir dabiski. Atkarībā no tā, kādas domas jums tika nodotas ar šādu dāvanu, pulkstenis var simbolizēt laimes, mīlestības, panākumu beigas.

3. Maks

Tukšs maks- tas ir uzstādījums nabadzībai. Dāvinātājam tajā obligāti jāieliek nauda- jebkura summa, ko viņš uzskata par pareizu, pat vienu centu.

4. Kabatas lakati

Daudzu tautu kultūras tradīcijas liecina par to, ka kabatas lakati tiek izmantotas bēru rituālos. Tās ir sava veida atmiņas par mirušo. Iedomājieties, cik daudz šādu atmiņu jūs varat uzkrāt savā dzīvē, un katra no tām burtiski ir pārņemta ar nāves enerģiju. Jebkurai kapsētā pabijušai lietai nav vietas mājā. Turklāt, ja kabatlakatiņi tiek dāvināti vai doti lietošanai paredzētajam mērķim, papīra salvetes ir praktiskākas un higiēniskākas.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru