Dienas horoskops 16.08.2017. - Topraksti.lv
Dienas horoskopsHoroskopi

Dienas horoskops 16.08.2017.

Auns

Kas par dienu! Tev šodien nav konkrēta mērķa, tomēr ir pietiekami daudz enerģijas. Galvenais- ļauties pārmaiņu vilnim. Tev var rasties jaunu skatījums vai ieņemsi jaunu pozīciju. Autoritāte un vadība ir tavos spēkos. Mīlestība un romantika ir vai nu neiespējama, vai ļoti grūta. Enerģija ir ļoti vai nu/vai šajā laikā! Gaidi pārmaiņas!

Vērsis

Šī ir diena, lai lēktu iekšā un mēģinātu peldēt! Lai ko tu darītu, viss notiksies. Ja pieliec intensīvas pūles karjerai, vari paveikt daudzus uzdevumus vienlaicīgi. Ja strādā veselības aprūpē, šī varētu būt ļoti aizņemta diena. Zaļā ir tava spēka krāsa.

Dvīņi

Šī ir liela diena. Tu šodien būsi uzmanības centrā. Tavs darbs, karjera un personiskie projekti gūs ievērojamu uzlabošanos. Šodien vari justies kā ilgi gaidītā diena ir klāt.

Vēzis

Šodien ģimene nonāk uzmanības centrā. Tā varētu būt vīrišķā enerģija, kas ietekmē tevi. Kas bija tēvs, kas audzināja tevi? Tas ir tas, kas nomāc tavu sirdi šajā laikā. Vai tu audzināji sevi pats? Šodien ir iespēja šo jautājumu atrisināt. Tavu uztvere par tavām saknēm šajā laikā ir tik spēcīga! Sarkanie toņi ir jūsu enerģijas krāsas!

Lauva

Šodien vari justies izklaidīgs. Tu nezini augstumus, ko gatavojies sasniegt. Saglabājiet koncentrēšanos. Tavs spēks var būt mazliet sasaistīts, bet tu virzīsies uz priekšu viegli. Šis ir jautājums par komunikāciju un sasniedzamību. Esi skaidrs savās domās un rīcībā. Oranžā ir tava spēka krāsa!

Jaunava

Mēness var radīt tev nelielu prāta apjukumu. Vari šaubīties par savu došanos uz priekšu, bet nešaubies, tu nekļūdīsies un būsi atbildīgs par savām spējām. Vari justies it kā tevi velk dažādos virzienos. Ja tev iet smagi darbā, iespējams, kāds no ģimenes mēģina iekarot tavu uzmanību.

Svari

Harmonija un līdzjūtība ir tavi elementi. Tā tev ir liela iespēja, un tev ir daudz personiskās brīvības, kas tiek atalgota ar tavu garīgo apgaismību. esi guvis lielas zināšanas, meklējot savu iekšējo būtību. Ļauj sev attīstīties. Zilā ir tava spēka krāsa.

Skorpions

Esi stabilu dvēselisku attiecību meklējumos. Tavā dzīvē var parādīties kāds, kas aizvedīs jūs uz jaunu zemi. Tu esi uz daudz ko spējīgs, un šīs varētu būt attiecības uz mūžu. Jūsu virzība uz panākumiem netiks sagrauta, atverot savu sirdi cita cilvēka mīlestībai. Rozā ir tava spēka krāsa, jā ROZĀ!

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...