Kā aktīvi atpūsties lietainās vasaras dienās? Lāzerpeintbols un citas idejas

Foto: Shutterstock.com

Latvijas vasaras bieži vien šķiet pārāk īsas un laika apstākļu ziņā untumainas. Lai pilnībā izbaudītu gaidāmās brīvdienas, nepieciešams jau laikus ieplānot aizraujošas aktivitātes, ne tikai ārā, bet arī iekštelpās (lietainas dienas var izglābt, piemēram, lāzerpeintbols vai akvaparks).

Turpini lasīt un gūsti 10 interesantas idejas brīvā laika pavadīšanai šajā vasarā kopā ar draugiem un ģimeni!

1. Brauciens kartingu trasē
Ja šovasar vēlies atpūsties motora rūkoņas sabiedrībā un izaicināt sacensību garu, apmākušās dienas būs kā radītas, lai dotos izbraukt ar kartingiem iekštelpu trasē. Turklāt šī aktivitāte būs piemērota arī bērniem, ja plāno atpūsties kopā ar ģimeni.

2. Baseina vai akvaparka apmeklējums
Bieži vien vasaras laika apstākļi neļauj izbaudīt peldi jūrā. Par laimi, ikvienai aktivitātei ir sava alternatīva. Ja lietus gāž aumaļām, brīvdienās apmeklē baseinu vai akvaparku, un nošļūc pa kādu no pamatīgajiem slidkalniņiem. Pēc enerģiskajām aktivitātēm vari apmeklēt arī saunu vai pieteikties uz SPA procedūru.

3. Klinšu kāpšana vai boulderings
Ja šovasar nav izdevies aizbraukt uz kalniem, taču Tevi māc ilgas pēc klinšu sienas raupjā pieskāriena, kāpšanas kāri vari apmierināt, apciemojot kādu no iekštelpu klinšu kāpšanas centriem. Ja esi īpaši drosmīgs, izmēģini arī boulderingu – klinšu kāpšanas paveidu 6 m augstumā bez drošības virvēm (neuztraucies – kritiena gadījumā tik un tā piezemēsies uz matrača).

 


Foto: Shutterstock.com

4. Brauciens ar kvadraciklu
Varbūt brīvdienas nemaz nav lietainas – tikai apmākušās? Ja laikapstākļi atļauj atrasties ārpus četrām sienām, kā atvaļinājuma sportisko aktivitāti, izvēlies braucienu ar kvadraciklu. Svaigs gaiss, bezceļu romantika un brīvības sajūta garantēta.

5. Piedzīvojums kvestu istabās
Kvestu istabu apmeklējums ir labs veids, kā sevi intelektuāli izaicināt. Šīs aktivitātes mērķis ir atrisināt speciāli izveidotus uzdevumus un noteiktā laikā izkļūt no telpas. Turklāt spēlētājiem ir pieejamas dažādas tematikas istabas, sākot no piedzīvojumiem Šerloka Holmsa stilā un beidzot ar izlaušanos no cietuma…

6. Niršanas apmācības
Lielisks veids, kā izbaudīt ūdens priekus šajā vasarā, ir profesionāļu vadītas niršanas nodarbības – iespēja noklausīties teorētisko apmācību un arī pašam aplūkot zemūdens burvību, nirstot ne tikai baseinā (labs variants drūmām dienām), bet arī atklātos ūdeņos. Dodies dziļumā un paskaties uz apkārtējo pasauli no cita skatu punkta!

 


Foto: Pixabay.com / 12019

7. Virtuālās realitātes piedzīvojums
Ļaujies mūsdienīgo tehnoloģiju valdzinājumam un izbaudi spēles prieku, ko sniedz virtuālās realitātes brilles šim nolūkam veidotā spēļu istabā. Tavas maņas būs pateicīgas par jaunajām, neparastajām sajūtām, kas pārņems brīdī, kad atstāsi ierasto realitāti aiz durvīm! Ņem vērā, ka virtuālās realitāte var būt arī izaicinājums Tavam vestibulārajam aparātam.

8. Diena batutu parkā
Kurš gan ir teicis, ka batuti domāti tikai bērniem? Apmeklējot batutu parku, lietainās dienas varēsi pavadīt, lēkājot pa aizraujošu, taču drošu platformu, porolonu pildītiem baseiniem vai pat izaicinot biedrus uz cīņu ar mīkstiem „ieročiem” līdzsvara pārbaudei. Pirms lēkāšanas nepieciešams apaut kājas ar speciālām, pretslīdes zeķēm.

9. Foto orientēšanās ar automobili
Ja laiks aiz loga nesola sauļošanos vai peldēšanos, tas nebūt nenozīmē, ka brīvdienas jāpavada tikai iekštelpās. Atjautīgs veids, kā atrasties vienlaikus iekšā un ārā, ir auto foto orientēšanās. Tā ir īpaši izveidota programma, kuras dalībniekiem jāmeklē un jāfotografē viltīgi apslēpti kontrolpunkti, kā arī jāveic veidotāju iepriekš sagatavoti uzdevumi. Tā kā šis ir komandu pasākums, noteikti sauc līdzi arī draugus un neaizmirsti uzpildīt automašīnas benzīna bāku!

10. Lāzerpeintbols kopā ar draugiem
Draugu kompānija būs nepieciešama arī vienai no spraigākajām un adrenalīna pilnākajām vasaras aktivitātēm, kas spēj no ikdienas rutīnas izvilkt teju ikvienu – lāzerpeintbolam.


Foto: GUNSnLASERS

Kas ir lāzerpeintbols?

Lāzerpeintbols jeb lāzertags ir aizraujoša, realitāti simulējoša, datorspēlei līdzīga aktivitāte, kas, atkarībā no laikapstākļiem un vēlmēm, spēlējama gan ārā, gan iekštelpās. Daudzējādā ziņā lāzera tags līdzinās savam radiniekam – klasiskajam peintbolam. Tomēr pastāv vairākas būtiskas atšķirības. Piemēram:
⦁ trāpījums ar lāzerpeintbola šāviņu nav sāpīgs – atšķirībā no peintbola, kas uz Tava apģērba atstās krāsas nospiedumu, spēlējot lāzertagu, trāpījums jūtams tikai ar nelielu vibrāciju;
⦁ nav jāraizējas par apģērba sasmērēšanu – nav ložu, nav arī krāsas traipu. Ja uz spēli ieradīsies ērtā, sportiskā apģērbā un apavos, pēcāk varēsi šādi ģērbies doties baudīt arī citas vasaras brīvdienu izklaides;
⦁ šaušana ir precīzāka – lāzertaga spēles laikā iespējams bez problēmām trāpīt mērķī arī nelabvēlīgos laikapstākļos (piemēram, lietū) – ieroča darbības zona stiepjas pat 200 m attālumā;
⦁ nav jāraizējas par munīcijas izbeigšanos – atšķirībā no peintbola, kura spēlēšanai nepieciešams iegādāties bumbiņas (ja laikus nenodrošinoties ar pietiekamu bumbiņu skaitu, taču nevēlies izstāties no spēles, tās vari iegādāties arī spēles gaitā), lāzerpeintbola šāviņu skaitu pirms spēles iespējams ieprogrammēt pašā ierocī;

Foto: GUNSnLASERS

⦁ šmaukšanās ir ierobežota – ja tiksi „nošauts”, Tavs ierocis pats automātiski izslēgsies;
⦁ tiek dota otrā iespēja – lāzertags neliek „nošautajam” spēlētājam izstāties no spēles. Atgriežoties bāzē, varēsi atgūt „dzīvību” un turpināt izklaidi;
⦁ spēle ir draudzīga bērniem – lāzerpeintbols ir piemērots spēlēšanai no četru gadu vecuma, padarot to par labu izklaidi ne tikai draugu kompānijā, bet arī ģimenes lokā un bērnu dzimšanas dienas svinībās.


Foto: Shutterstock.com

Kur spēlēt lāzerpeintbolu?

Lāzerpeintbols Rīgā ir pieejams vairākos speciāli veidotos parkos. Piemēram, izklaides parks GUNSnLASERS lāzertagu piedāvā spēlēt ar auto un sabiedrisko transportu ērti sasniedzamās lokācijās:
⦁ Andrejsalā – Rīgas pirmajā elektrospēkstacijā, kur pieejami gan izgaismoti iekštelpu, gan āra laukumi. Teritorijā izvietotās rūpnieciskās ēkas apkārtējai videi piešķir aizraujošu, industriālu noskaņu;
⦁ Mežaparkā – bijušajā Padomju Savienības militārajā bāzē. Šis parks var lepoties ar daudzveidīgu un atklājumiem bagātu vidi, piemēram, kalniem, ielejām, kā arī mežainu apvidu un pamestām, senāk militāriem mērķiem izmantotām ēkām. Spēles laukumi pieejami gan ārā, gan iekštelpās – viens no laukumiem izveidots pat militārajā bunkurā;
⦁ Juglā – vecajā manufaktūras rūpnīcā. Šajā parkā atrodas divi iekštelpu laukumi (to platība pārsniedz pat 4200 m2, padarot tos par lielākajiem izgaismotajiem iekštelpu laukumiem visā Baltijā), pie tam spēlēšanai paredzētās ēkas ir divos stāvos. Jugla būs lieliska vieta vēsturiskās noskaņas cienītājiem.


Foto: GUNSnLASERS

Kādēļ izvēlēties GUNSnLASERS parkus?

Spēlēm GUNSnLASERS izklaides parkos piemīt 3 priekšrocības:
⦁ spēles ir vienlaikus aizraujošas un drošas. Ikviena lāzertaga spēle ir profesionāļu sagatavota un uzraudzīta, kā arī papildināta ar modernu aprīkojumu (piemēram, uzstādāmām, imitētām granātām), ka arī neparastām misijām;
⦁ spēles notiek jebkādos apstākļos – lāzerpeintbolu iespējams spēlēt gan iekštelpās, gan ārā dienas gaišajā un tumšajā laikā, padarot to par lielisku aktivitāti arī ne tik saulainām vasaras dienām. Turklāt gan ⦁ lāzertags, gan peintbols un airsofts pieejams spēlēšanai īpašos gadījumos, piemēram, vecpuišu vai vecmeitu ballītēs, kā arī korporatīvajos pasākumos, dzimšanas dienas svinībām u.c.;
⦁ viss nepieciešamais atrodams vienuviet – klientu ērtībām pieejamas bezmaksas autostāvvietas un vieta piknikam, lai iestiprinātos pirms vai pēc spēles.

Ja arī Tu vēlies pavadīt vasaras brīvdienas azartiski, jautrā draugu kompānijā, veidojot lieliskas atmiņas un izjūtot gan spriedzi, gan kopības izjūtu, lāzerpeintbols ir domāts Tev! Ieskaties GUNSnLASERS piedāvājumā un piesaki spēli! Zaudētāju nebūs!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru