Saderināšanās gredzeni – kā atrast īsto?

Esat izlēmis tuvoties lielajam solim – saderināšanās! Šķiet, visa pasaule sadodas rokās šādos laimes mirkļos! Gredzeni ir simbols skaista un piedzīvojumiem bagāta dzīves posma virzienā! Kā atrast īsto? Šis Līgavām.lv raksts būs iedvesmas un atbalsta avots saderināšanās gredzena meklējumos. Esiet pārliecināts, arī viņa būs patīkami satraukta un patiesi laimīga, kad viņu uzrunāsiet!

Kādi ir saderināšanās gredzeni?

Tradicionālākie saderināšanās gredzeni visbiežāk ir zelta vai sudraba gredzeni ar vienu dimantu uz tiem. Ja jūsu līgavai patīk kas neparastāks, varat apsvērt vairāk dimantu uz tā, vai arī izvēlēties dažādus krāsainus akmeņus, kas to rotās, piemēram, smaragdus vai safīrus. Izvēloties vintage stila gredzenus, to interesantie dizaini pārsteigs antīkā stila piekritējas.

Izvēloties saderināšanās gredzenu, noteikti jāņem vērā pamatlietas, kas tos definē:

⦁ Izmērs ir būtisks parametrs, izvēloties saderināšanās gredzenu. Visbiežāk gredzena malas platums tiek izvēlēts aptuveni 5 mm platumā, un tas var variēt no 2 mm līdz 10 mm;
⦁ Gredzeni pieejami dažādās krāsās, piemēram, zeltam iekrāsojoties dzeltenā, sarkanā vai baltā krāsā. Tieši tāpat pieejamas dažās krāsas dārgakmeņiem, kas tos rotā;
⦁ Gredzenu formas ir pieejamas gan klasiski apaļas, gan arī ar dažādiem rotājumiem un līniju izliekumiem;
⦁ Gredzeni tiek rotāti ar akmentiņiem, un jums ir iespēja izvēlēties vienu vai vairākus atšķirīgos izmēros. Tie ir pieejami arī ar mazāku akmentiņu rindām, vai dažādās to kombinācijās. Dārgakmeņu plašā izvēle piedāvā jums ne tikai variēt ar to krāsām un skaitu, bet arī ar to formu.

Foto: līgavām.lv / MĀRCIS BALTSKARS

Kas ir jāatceras izvēloties saderināšanās gredzenu?

Saderināšanās gredzena izvēle ir patiesi liels ieguldījums, tādēļ to, kā būt precīzam un izvēlēties atbilstošu gredzenu tieši jūsu mīļotajai, lasi tālāk!

Saderināšanās gredzens – ikdienas sabiedrotais

Izvēloties saderināšanās gredzenu, ir jāpārdomā tā praktiskā loma ikdienā. Tas būs līdzās jūsu mīļotajai sievietei ik uz soļa, tāpēc tas ir jāieplāno kā ikdienas sabiedrotais. Sportiskākam dienas ritmam, daudz drošāk un ērtāk būs gredzens bez detaļām, ko iespējams aizķert aiz apģērba. Ja ikdienas gaitas ir mierīgas vai mīļotās darbā nemaz netraucētu gredzens, kas izceļas – uz priekšu!
Individuāls dizains
Ja ir vēlme mīļoto pārsteigt ar ko unikālu un sniegt kaut ko, kas ir tikai un vienīgi viņai – saderināšanās gredzens pēc individuāla pasūtījuma var būt šāda iespēja! Konsultējoties ar aroda meistaru, varat izsvērt un apdomāt, kāds tieši dizains būs piemērots un kādas idejas vēlaties ietvert gredzenā. Tā ir iespēja radoši izpausties un ievīt gredzenā kaut ko, kas īpašs tieši jums abiem!
Vēro savas mīļotās gaitas
Saderināšanās gredzens būs ne tikai simbols jūsu skaistajam mirklim, bet arī sievietes ikdienas sabiedrotais. Katrai sieviete izvēlas sev tīkamu apģērbu un aksesuārus. Novēro viņu un izproti, kādus aksesuārus viņa daudz labprātāk izvēlas. Vai tie ir mirdzoši un spīguļojoši? Pastāstiet par savu mīļoto veikalā! Konsultanti jūs atbalstīs un sniegs ieteikumus, kādu gredzenu izvēlēties no piedāvātajiem. Noteikti jāapdomā saderināšanās gredzena saskaņa ar tiem, un ja viss ir no sudraba, tā būs īstā izvēle! Zelta gredzeni lieliski pieskaņosies zelta ķēdītei, kas tiek nēsāta ikdienā.


Foto: līgavām.lv/ Linda Lauva

Veselība pirmajā vietā

Pasaule ir pārsteigumu pilna, tieši tā var gadīties, arī izvēloties dārgmetālu. Veselība ir pirmajā vietā, tāpēc neļaujiet alerģijām sevi pārsteigt. Jūsu uzdevums ir uzzināt, vai topošajai līgavai nav alerģija pret izvēlēto dārgmetālu!

Tuvāko atbalsts lielās izvēles priekšā

Draugi un ģimene var palīdzēt ar padomu. Iespējams ar mīļoto neesat apsprieduši, kādi gredzeni viņai patīk, taču ar kādu viņa varbūt tomēr ir runājusi. Izmantojiet uzticamu draugu vai ģimenes locekļa plecu un lūdziet palīdzību. Ticam, ka saņemsiet iedrošinājumu, un izvēle kļūs vieglāka. Iespējams šajā gadījumā tas var nostrādāt.

Mājieni

Iespējams nemaz nenojaušat, bet jums jau tiek doti mājieni. Esat vērīgs! Atcerieties jūsu sarunas par šādām tēmām, sapņojot par kopīgu nākotni vai runājot par draugiem. Vai kāda saruna ir bijusi par saderināšanos, rotām? Ja ne, tad izmantojiet iespēju. Pavaicājiet nevainīgu jautājumu – ko viņa domā par jūsu kopīgo draugu laulības gredzenu bildēm sociālajos tīklos? Vienkāršs jautājums var atvieglot jūsu meklējumus!

Dodieties saderināšanās gredzena meklējumos kopā ar mīļoto

Tradicionāli līgavainis ir atbildīgs par saderināšanās gredzena izvēli, taču, ja esat pārliecināts, ka nespējat izvēlēties īsto – dodieties uz veikalu kopā! Saderināšanās brīdī gredzens var būt arī kas simbolisks, kas uzliekams topošajai līgavai pirkstā. Pēc maģiskā vārda ”Jā!”, apmeklējiet juveliera veikalu kopā un izbaudiet meklēšanas procesu!


Foto: līgavām.lv/ LINDA LAUVA

Ja gredzens kādu iemeslu pēc izrādījies neīstais, saglabājiet čeku un dodies uz veikalu to samainīt. Viss ir iespējams – gredzens var izrādīties ne īstā izmēra, ne tieši tāds, kāds līgavai piemērots, tāpēc neļauj tam sevi satraukt, un izmanto iespēju to atgriezt veikalā, lai samainītu.

Mīlestība un laime ir ikdienas mazie nieciņi un brīži, tāpēc mīliet un ieprieciniet viens otru! LĪGAVĀM.lv novēl atrast īsto saderināšanās gredzenu, lai īpašā diena ir tieši tāda kā iztēlojies. Novēlam patiesi skaistu mirkli!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru