Kā dzimšanas mēnesis ietekmē bērna raksturu

Bērniņa piedzimšana – nenovērtējams notikums. Tomēr, tāpat kā vecākus, arī bērnus mēs neizvēlamies. Mazajam cilvēciņam ienākot šajā pasaulē jau ir noteikts raksturs, bet personības veidošanās notiek no pirmajiem dzīves brīžiem. Kāds bērnam būs raksturs, ir grūti droši paredzēt.

Daudzi tēti un mammas ir stingri pārliecināti, ka viņu bērnu raksturs ir tieši atkarīgs no dzimšanas mēneša. Tā teikt- marta bērni ir spītīgi, bet janvāra- pārāk pieauguši savam vecumam. To ir grūti izskaidrot zinātniski, bet patiesība tajā noteikti ir.

Piedāvājam jums izpētīt bērnu raksturu atkarībā no dzimšanas mēneša, jo šī noderīgā informācija palīdzēs labāk izprast jūsu bērnu. Varbūt viņš nav vainīgs, ka viņš ir tik nemierīgs…

Janvāris

Janvāra bērni parasti izskatās daudz vecāki par viņu gadiem. Lieta ir tāda, ka šādi bērni ir ārkārtīgi nopietni un atbildīgi. Un lielākā daļa no viņiem dod priekšroku mājas darbiem, nevis rotaļām pagalmā ar draugiem.

Janvārī dzimušie bērni ir ļoti ambiciozi un praktiski, taču viņiem ir grūti dalīties savās izjūtās un izteikt emocijas. Šādi bērni ir ārkārtīgi neaizsargāti un lēni atgūstas pēc konfliktiem un stresa situācijām.

Februāris

Februāra bērni ir visradošākie. Viņi ir oriģināli, laimīgi un priecīgi bērni. Viņi ātri apgūst un absorbē plašu informāciju. Bet tajā pašā laikā viņiem nepatīk būt uzmanības centrā, tāpēc viņi var pavadīt daudz laika vienatnē.

Februāra bērniem nepatīk, kad viņi tiek ierobežoti, jo viņi bieži ir nemiernieki, nevēloties ievērot uzliktos noteikumus. Ja jūsu bērns jums šķiet vienaldzīgs, neizdariet pāragrus secinājumus. Dvēseles dziļumos šis bērns ļoti dziļi iet caur to, kas notiek apkārt viņam, viņam vienkārši ir grūti izteikt savas jūtas.

Marts

Bērni, kas dzimuši pirmajā pavasara mēnesī, bieži dzīvo savā atsevišķā fantāzijas pasaulē, slēpjoties no skaļām skaņām un izdomātajiem monstriem. Marta bērni ir līdzjūtīgi un dāsni, viņi izvēlas rūpēties par citiem, aizmirstot savas intereses. Šādi bērni bieži vien ir kautrīgi, dažkārt noslēgti un ierobežoti.
Nevēlamu emociju vai nepatīkamu situāciju ietekmē mazuļi var būt ļoti jutīgi un aizkaitināmi, tāpēc vecākiem noteikti jārūpējas par marta bērnu garīgo veselību.

Aprīlis

No riskantajiem aprīļa bērniem nedrīkst nolaist ne aci. Šādi bērni mīl eksperimentus, tie ir ļoti piedzīvojumu kāri, mīl riskēt un bieži pārvēršas par nepaklausīgiem monstriem.

Ar aprīļa bērnu nebūs garlaicīgi, bet nedabūsiet arī atpūsties, diemžēl. Viņu enerģija ir pietiekama desmit bērniem, un viņu runas spējas var padarīt traku ikvienu. Šie bērni ir ļoti enerģiski, mērķtiecīgi un paši par sevi pārliecināti. Galvenais ir virzīt viņu enerģiju pareizajā virzienā.

Maijs

Bērni, kas dzimuši maijā, ir apskaužami praktiski un organizēti. Šādi bērni ir ļoti konsekventi un uzmanīgi. Mērķtiecīgie bērni agri sasniedz savus mērķus un sāk pelnīt naudu. Maija bērni ir “vīrs un vārds”.

Viņi vienmēr ir godīgi pret saviem mīļajiem un nekad neatsakās no saviem pienākumiem. Lai gan šos bērnus ir viegli ievainot, viņi arī ātri nomierinās.

Jūnijs

Ar jūnija bērnu tava dzīve kļūs daudz aizraujošāka, jo šis mazais burvīgais cilvēks ir tik asprātīgs, ka daudzi pieaugušie zaudē runas dotības, iesaistoties dialogā ar viņu. Jūnijā dzimušie bērni prot pilnīgi izteikt savas domas ne tikai mutiski, bet arī rakstiski.

Šie nemiernieki nevar ilgi nosēdēt un īpaši koncentrēties uz kaut ko vienu, jo viņi ir ieinteresēti absolūti visā! No jūnija bērniem izaug ļoti talantīgi aktieri.

Jūlijs

Jūlijā dzimušie bērni ir ļoti jūtīgi un jūt līdzi visam un visiem. Nebrīnieties, ja jūsu jūlija bērns pārved mājās visus klaiņojošos kaķus un izsalkušos suņus, viņš vienkārši citādi nevar. Šie bērni ļoti mīl ģimeni, bet savu tuvinieku labā viņi ir gatavi uz jebko.

Bērna rakstura īpatnības padara viņu par sasodīti labu izgudrotāju, ļoti skrupulozu un mierīgu. Starp citu, jūlijā bērniem ir biežas garastāvokļa svārstības, kas var izraisīt depresīvus stāvokļus. Dodiet mazulim tik daudz uzmanības, cik iespējams, un viņš noteikti būs vislaimīgākais!

Augusts

Šie neatkarīgie un gudrie bērni mīl būt uzmanības centrā, viņiem patīk visiem iepatikties, bet nemīl nekāda veida kritiku. Viņi uzticas saviem vecākiem, bet pieprasa tādu pašu attieksmi arī pret sevi. Bieži vien slavējiet un lolojiet savu augusta bērnu, un tad bērns pret jums izturēsies ar mīlestību un cieņu.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

loading...

Pievienot komentāru