Māsas dzemdēja dvīnīšus vienā dienā. Bet tā ir tikai puse no stāsta!

Piecus gadus nesekmīgi pūlējušies kļūt par vecākiem, Enija Džonsone un viņas vīrs Džobijs nolēma meklēt palīdzību. Viņas māsa Krisija izteica piedāvājumu, kas visiem lika pārsteigumā saausīties!

Tomēr šis pārsteidzošais piedāvājums bija tikai pirmais pārsteigums neticamu notikumu sērijā, kas saistīti ar šo ģimeni.

Krisijas ģimenē jau auga divi mazi puikas, un abas grūtniecības bija norisinājušās bez problēmām vai komplikācijām.

Bet, ka viņa uzzināja, ka jaunākajai māsai Enijai neizdodas kļūt par māmiņu, Krisija saprata, ka viņai jāpalīdz māsai iepazīt mātes laimi.

Viņa piedāvāja kļūt par surogātmāti Enijas un Džobija bērnam, un viņi piekrita. Vienlaicīgi ārsti nolēma izdarīt vēl vienu mēģinājumu un ievietoja divas apaugļotas olšūnas Enijas pašas dzemdē.

Drīzumā ne tikai Krisija sāka just grūtniecības pazīmes – stāvoklī izrādījās ABAS māsas! Viņas nespēja tam noticēt, bet tā bija patiesība, vēsta dailymail.co.uk.

Enija atklāja “Daily Mail”, kā jutusies pēc pirmās ultrasonogrāfijas. Neticami, bet abas māsas gaidīja dvīnīšus.

Pēc pieciem veltīgu mēģinājumu gadiem Enija un Džobijs tagad gatavojās kļūt vecāki veseliem diviem
dvīņu pāriem – uzreiz četriem mazuļiem.

It kā ar to vēl nepietiktu, abām māsām bija paredzētas dzemdības vienā un tai pašā dienā.

Tā kā abām bija plānots ķeizargrieziens, Krisija nolēma dzemdēt pirmā, lai māsa redzētu, kā šajā pasaulē ienāk viņas dēli Čārlijs un Tomijs.

Pēc maza brītiņa Enija sagaidīja otru dvīņu pāri – Greisiju un Hediju. Lai gan dzimuši divām dažādām sievietēm, abi dvīņu pāri ir veselīgi un tehniski uzskatāmi par četrīšiem.

Visai ģimenei tā, protams, bija neaizmirstama pieredze.

“Gribējām vismaz vienu bērniņu, bet tagad esam tik satraukti, ka vedīsim mājās visus četrus skaistos, veselīgos mazulīšus,” sacīja Enija.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru