Mikrobleidings- modes kliedziens par kuru mums neizstāsta visu patiesību!

Sievietes tēlā visam ir jābūt ideālam. Ja nelielus ādas defektus var gudri maskēt ar prasmīgu grimu, tad ir diezgan grūti izvēlēties sejai un acīm atbilstošo uzacu formu. Pat 40 gadu vecumā daudzas sievietes joprojām nevar atrast savu perfekto formu, kas piešķir vajadzīgo izteiksmi un dziļumu.

Jau kopš senseniem laikiem šo problēmu risina ar ēnu un zīmuļu palīdzību, bet dažas sievietes izvēlas izmantot noturīgāku paņēmienu un dodas pie tetovēšanas vai permanentā grima meistariem. Ja speciālists ir pietiekami pieredzējis, jūs varat iegūt vēlamo formu, bet lielākā daļa daiļā dzimuma pārstāvju aizmirst, ka ar vecumu notiek izmaiņas kā dabiskajā ādas toņa pigmentācijā, tā arī procedūras gaitā izmantotajā materiālā. Kā rezultātā būs nepieciešama korekcija, kas nav mazāk sāpīga kā tatuāža, turklāt sekas dažkārt var būt negaidītas.

Kādu laiku kā alternatīva tiek izmantots puspermanentais grims- mikrobleidings. Tiek uzskatīts, ka ar tā palīdzību jūs varat “uzzīmēt” uzacis detalizēti, imitējot matiņus un piešķirt tām visdabiskāko izskatu. Ir arī vairāki padomi, kā izvēlēties toni. Tādējādi blondīne tiek aicināta palikt pie mierīgiem brūni pelēkiem toņiem, rudmates – pie vara brūniem, bet brunetēm iesaka vairāk piesātinātas krāsas.

Lielākajā daļā skaistumkopšanas salonu meistars sniedz diezgan maz informācijas par procedūru un tās efektivitāti. Lielākoties tiek izvēlēta forma un pigments, bet reti tiek izskaidrots, ka tas pilnībā atšķiras no klasiskās tetovēšanas.

Ko mums pastāsta par mikrobleidingu?

Šis “izrāviens” skaistuma un kosmetoloģijas industrijas vēsturē atnācis pie mums no Āzijas. Tā nosaukums sastāv no diviem vārdiem – “mikro” (ar šo viss ir skaidrs) un “blade” (asmens). Ja tetovējums ir vienmērīgs pigmenta sadalījums zem ādas augšējā slāņa, tad mikrobleidings tiek veikts ar mazu asmeņu palīdzību. Tie veic nelielus iegriezumus, imitējot matiņus, kas pēc tam tiek piepildīti ar krāsu.

1. Priekšrocības

Gaidāmā ietekme ir lieliska. Pateicoties šai vienkāršajai procedūrai, kā tas šķiet no pirmā acu uzmetiena, var pielāgot uzacu formu un krāsu, koriģēt dabisko vai iegūto asimetriju, paslēpt rētas un pat noslēpt pilnīgu vai daļēju matiņu zudumu. Šī ir “dabiskuma” ilūzija, kas izskaidro vēl vienu šīs procedūras nosaukumu – 6D modelēšanu.

2. Trūkumi

Protams, jebkurš sevi cienošs meistars arī brīdinās savus klientus par mikrobleidinga nepilnībām. Vissvarīgākais no tiem ir efekta nenoturīgums. Mēnesi pēc procedūras ir nepieciešama korekcija, bet gadu vēlāk āda dabiskā veidā “izskalo” pigmentu, kas liek sievietēm atkal vērsties pie speciālista.

Šī manipulācija netiek veikta grūtniecības un laktācijas laikā, kā arī dažas dienas pirms menstruācijām, kas apgrūtina savlaicīgu formas un krāsas atjaunošanu. Tā nav piemērota pārāk jutīgas ādas īpašniekiem.

Ko bieži vien noklusē par mikrobleidingu?

Būtiska atšķirība no klasiskajām metodēm ir arī tas, ka tā tiek veikta pilnīgi manuāli. Tas nozīmē, ka viena nepareiza meistara rokas kustība vai pārmērīgi dziļš iegriezums var radīt neatgriezeniskas sekas. Labākais rezultāts neprofesionālai mikrobleidinga procedūrai ir lielāks diskomforts uzacu modelēšanas laikā un ilgs rehabilitācijas periods.

Tomēr pastāv arī risks, ka pigments mainīs krāsu uz pelēku un pat zilu – tas notiek gadījumā, ja “matiņi” ir pārāk dziļi. Tā rezultātā ir vēl viena problēma – iespējams, ka šāds ēnojums paliks mūžīgi.

Otrais jautājums, par ko reti brīdina meistari: vecuma izmaiņas agrāk vai vēlāk var ietekmēt uzacu formu, un to jau ir grūti noteikt. Turklāt krāsa gada laikā var “neiziet”, bet vienkārši izplūst. Rezultāts nav iepriecinošs- jūs varat uz mūžu palikt ar nevienmērīgām uzacīm ar nedabisku ēnojumu.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru