Mīlestība un attiecības 2021. gadā. Kuru gaida satikšanās, kuru – šķiršanās?


Astrologi sastādījuši mīlas horoskopu 2021. gadam visām zodiaka zīmēm.

Auns

Aunam 2021. gadā nav jākoncentrējas uz iepriekšējām attiecībām un jāmēģina uzmodināt to, kas jau palicis pagātnē. Astrologi iesaka pievērst uzmanību tagadnei, lai nepalaistu garām liktenīgās tikšanās.

Tiem, kuri meklē mīlestību, gada pirmajā pusē uzsmaidīs veiksme, bet otrā puse būs ideāla sajūtu stiprināšanai. Ģimenes pāriem ir svarīgi vairāk laika pavadīt kopā, lai atrastu kompromisus un nestrīdētos par sīkumiem.

Vērsis

Astrologi iesaka veidot personīgo dzīvi gada pirmajā pusē: tieši šajā laikā ir iespēja sastapt radniecīgu dvēseli.

Ģimeniskajam Vērsim gads neliekas garlaicīgs un vienmuļš: viņus gaida piedzīvojumi un jūtu pārbaude.

Savstarpēja uzmanība un prasme apiet asus leņķus palīdzēs tikt galā ar barjerām ceļā uz laimi. Jaunajā gadā mīlestība un harmonija apciemos tos, kuri veic apdomātus soļus.

Dvīņi

Dvīņiem 2021. gadā iegūt laimi personiskajā dzīvē palīdzēs spēja savaldīt emocijas un nepārdzīvot sīkumu dēļ.

Gada otrajā pusē astrologi iesaka būt vērīgam – tieši šajā laikā ir iespēja sastapt visas dzīves mīlestību.

Ģimenes pāriem nedraud nopietni konflikti, jo Dvīņi tiecas pēc harmoniskas un laimīgas dzīves ar izvēlētajiem partneriem.

Vēzis

Vēžiem mīlestībā nav tik viegli, kā gribētos. 2021. gadā ir svarīgi klausīties prāta balsi, nevis sirdi, citādi ir risks saistīt dzīvi ar toksisku partneri. Arī paaugstināta emocionalitāte sagādās raizes.

Laimes noslēpums gan vientuļajiem, gan ģimenes Vēžiem ir iekšēja harmonija un apdomāta rīcība.

Mīlestības meklēšanu vislabāk atstāt pavasara un vasaras periodam, bet pārējā laikā lai valda Vērsim tīkamā saprašanās.

Lauva

Lauvām iegūt laimi personiskajā dzīvē traucē egoisms, no kura vislabāk tikt vaļā. Veiksmīgs laiks romantiskajām attiecībām būs pavasara un vasaras periods, taču ar risinājumus astrologi nepiedāvā.

Tie, kuri prot gaidīt, var iegūt harmonisku un laimīgu mīlestību. Ģimenes pāriem Vērša gada zīmē ir svarīgi uzklausīt partnerus, lai izvairītos no strīdiem un konfliktiem par sīkumiem.

Jaunava

Vērša gads atnesīs daudzus priecīgus mirkļus mīlas jomā, bet, lai gūtu panākumus sirds lietās, jāpiestrādā pie sevis. Tiem, kuri ir atraduši mīlestību, palīdzēs apdomība un atturība. Vientulīgām sirdīm astrologi iesaka paaugstināt pārliecību un nebaidīties no jaunas iepazīšanās. Svarīgi saprast, vai izvēlētais partneris ir piemērots nopietnām attiecībām.

TURPINĀJUMU LASI NĀKAMAJĀ LAPĀ!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru