“Nebiju vienīgā, kas bija šokā!” Jauno māmiņu nepatīkami pārsteidz Rīgas Dzemdību nama trauki

Jaunās māmiņas foto

Kādu jauno māmiņu nepatīkami pārsteiguši trauki, kādos Rīgas Dzemdību namā pasniedz ēdienu. Viņa norāda, ka šokā bijušas arī citas medicīnas iestādes pacientes.

“Vai tiešām nav neviena, kas kontrolē, no kādiem traukiem tiek pasniegts ēdiens māmiņām? Tajā traukā tiek pasniegta gan tēja, gan zupa. Izrādās, ka tēja ir gaiša, bet pirmajā acu uzmetienā tā nešķiet. Cerams, ka jūs palīdzēsiet noskaidrot, kā tas nākas, ka māmiņām jāēd no netīriem traukiem,” vēsta “Bez Tabu” skatītāja.

Rīgas Dzemdību nama valdes priekšsēdētāja Santa Markova “Bez Tabu” skaidro, ka kopš 2015. gada pacientu un personāla ērtībām medicīnas iestādē ēdiens tiek pasniegts speciālās termo paplātēs. Piegādātājs, uzņēmums no Austrijas, izvēlēts konkursa kārtībā.

“Šī firma piedāvā divu veidu traukus, jo mēs nevaram aiziet uz parasto veikalu un iegādāties jebkuru trauku, te ir nepieciešami speciāla izmēra trauki, un tiek piedāvāti gan porcelāna trauki, gan melamīna,” portālā www.skaties.lv komentē Rīgas Dzemdību nama valdes priekšsēdētāja Santa Markova.

“Instrukcijā, protams, bija norāde, ka, lietojot intensīvas krāsas pārtikas produktus, trauki var mainīt krāsu. To, ka tas notiks tik ātri un tik intensīvi, mēs nebijām gaidījuši. Traukos tiek servēta tēja, kurā ir dabīgā krāsviela, tāpēc šie trauki iekrāsojās,” viņa piebilst.

“Trauks ir nolietojies, tas vizuāli un estētiski nav pieņemams, medicīnas iestādei vajadzēja apskatīties kārtīgāk, no kādiem traukiem pasniedz ēdienu,” norāda PVD pārstāve Zeltīte Sidorova. Trauki tiek kopti un mazgāti atbilstošā temperatūrā un ar atbilstošiem līdzekļiem, tāpēc šajā gadījumā tie nav pieņemami vienīgi vizuālā izskata dēļ.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">aiza</cite>

    tur nav pieņemams nekas ,ne trauki ne kvalitāte,tas nav tikai dzemdību namā,ēdiens kā uzsildīts mironis!

Pievienot komentāru