Piepildām māju ar veiksmi: 9 izplatītas Feng Shui kļūdas un to novēršana

Saskaņā ar Feng Shui, māja ir vieta, kur dzīvo cilvēka laime. Lai gan no zinātniskā viedokļa šīs senās ķīniešu zināšanas ir aizspriedumi, grūti apstrīdēt, ka tajā ir loģika. Pareizi iekārtojot sadzīvi, ir iespējams radīt mājīgumu, piesaistīt bagātību un mīlestību. Tomēr iesācēji, kuri interesējas par Feng Shui, praksē bieži šīs zināšanas izmanto nepareizi. Apskatīsim visbiežāk pieļautās kļūdas un sniegsim dažus ieteikumus to labošanai.

1. Jūs neesat gatavs atbrīvoties no krāmiem.

Lielākā daļa cilvēku baidās izmest vecās un nevajadzīgās lietas, bet vienlaikus visādā ziņā mēģina “panākt” Feng Shui māju. Vienkārši atceraties: nekārtība iznīcina dzīvības enerģiju Ci, un nekāda mēbeļu izkārtošana saskaņā ar visiem noteikumiem nepalīdzēs, ja jūsu skapji ir piekrauti ar atkritumiem.

2. Gulta, dīvāns vai rakstāmgalds “neskatās” uz durvīm.

Zemapziņā cilvēks jūtas drošāk un ērtāk, ja viņš spēj kontrolēt telpu un redzēt, kad kāds ieiet istabā. Daļa no smadzenēm, kas ir atbildīga par izdzīvošanas instinktiem, šajā gadījumā var atpūsties. Tāpēc pārliecinieties, ka jūs ilgstoši nesēdiet ar muguru pret durvīm. Ja jūs nevarat pārkārtot mēbeles, spēlējiet ar spoguļiem, lai vienmēr būtu redzama telpas ieeja.

3. Virs gultas vai darba vietas karājas lielas gleznas vai citi dekoratīvi priekšmeti.

Neviens nevar justies drošs, kad kaut kas liels karājas virs viņa galvas. Un pat ja tā ir cieši piestiprināta, bet vienreiz gadā arī slotas kāts šauj, kā saka sena gudrība. Tāpēc ieteicams atbrīvoties no masveida objektiem pie sienām.

4. Jūs neesat uzstādījis komforta prioritāti.

Mēs bieži izvēlamies skaistas un stilīgas mājas lietas, bet pērkot mēs ne vienmēr domājam par to praktiskumu un ērtībām. Asi stūri, ļodzīgas mēbeles un asi kaktusi mūsu smadzenēs var neapzināti tikt uztverti kā briesmas. Lai jūs varētu mierīgi justies kā mājās, izvēlieties lietas, kas neradīs nevienu, pat minimālu draudu.

 

5. Mājas ir apkarinātas ar gleznām, kas piesaista nelaimi.

Vienmēr vajadzētu sev uzdot jautājumu, kā jūsu telpā esošie attēli ietekmē dzīvi. Visam ap tevi vajadzētu kaut kā atbalstīt tavus nodomus, tāpēc domājiet par to, kā atbrīvoties no bildēm, kas simbolizē nelaimi, slimību vai vientulību, dodot vietu tam, kas rada prieku.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru