7 pazīmes tam, ka tu patērē pārāk daudz cukura - Topraksti.lv
SievietēmVeselība

7 pazīmes tam, ka tu patērē pārāk daudz cukura

Mēdz teikt, ka cukurs ir baltā nāve. Tā patiešām tiek uzskatīta par vienu no viskaitīgākajām vielām. Kad tā līmenis asinīs kļūst pārāk augsts, tas var izraisīt cukura diabētu un citas nopietnas veselības problēmas: sirds un asinsvadu slimības, nieru darbības traucējumus un pat insultu.

Neatkarīgi no tā, vai tu slimo ai neslimo ar diabētu, cukura daudzumu jākontrolē visu laiku. Ķermenis vienmēr sūta signālus, ja ir kādi pārkāpumi. Ir 7 patiesas pazīmes, ka jūs lietojat pārāk daudz cukura.

Cukura patēriņš

Pastāvīga bada sajūta
Ja jūs ēdat daudz pārtikas, kas satur lielu daudzumu cukura, glikozes līmenis asinīs ievērojami palielinās. Tas noved pie tā, ka tas nenokļūst šūnās. Tā rezultātā organisms nesaņem vajadzīgo enerģiju un lūdz ēst. Un tas var novest ne tikai pie diabēta, bet arī pie aptaukošanās.

Pastāvīgs nogurums

Šeit ir tāda pati situācija kā ar bada sajūtu. Ar augstu cukura līmeni asinīs organisms kļūst nespējīgs uzglabāt un apstrādāt glikozi. Tā rezultātā jūs jūtaties ne tikai izsalcis, bet arī noguris.

Bieža urinēšana

Nieres parasti nevar apstrādāt šķidrumu, ja glikozes līmenis asinīs ir augsts. Tāpēc organisms izšķīdina asinis no intracelulārā šķidruma, kas savukārt izraisa biežu urinēšanu.

Infekcijas slimības

Augsts cukura līmenis rada labvēlīgu vidi raugu un baktēriju vairošanās. Urīnceļu infekcijas var rasties gan vīriešiem, gan sievietēm. Bet tieši sievietes cieš biežāk, ja cukura līmenis ir augsts.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.