”Šis ir tikai sākums, nāves būs izteikti vairāk.” Astrologs prognozē nebijuši drausmu gadu

Dažu dienu laikā mūžībā devušās vairākas sabiedrībā zināmas personas, tostarp arī pašu mājās – komponists Aleksandrs Kublinskis, kinorežisors Aivars Freimanis, pazīstamais fotogrāfs Vilhelms Mihailovskis. Kā sarunā ar Skaties.lv norāda astrologs un numerologs Kristaps Baņķis, vairāku slavenu personu došanās mūžībā salīdzinoši īsā laika posmā nav sakritība.

”Šī nedēļa ir šī gada pirmā draņķīgākā nedēļa, kas joprojām turpinās.

Lielie ”iesaukumi, kā esmu tos nosaucis, sākās jau pagājušajā gadā, kad sākās šāds periods, un tas attiecināms uz visu šo gadu, proti, planētas ir sastājušās tādā kombinācijā, kas, tēlaini sakot, ”attīra spēles laukumu”, un te jāņem vērā skorpioniskie akcenti.

Skorpions vienmēr līdzi nes nāves tematiku, īpaši starp ietekmīgākajiem cilvēkiem – tiem, kuriem ir nauda un vara vai kuri jebkādā citā veidā ir publiski pazīstami, un tai skaitā arī tiem, kuri ir apsēsti ar seksu.

Šis ir tikai sākums, ”iesaukumi” jeb nāves būs izteikti vairāk. Sākot no marta līdz pat septembrim, kopš strādāju par astrologu, es neatceros, kad ačgārni kustošo planētu stāvoklis būtu tik blīvs. Principā šis ir vēl mazums, salīdzinot ar to, kas notiks vēlāk,” Skaties.lv norāda Baņķis, kurš iepriekšējos gados bija prognozējis, ka lielajā ”iesaukumā” būs sportisti un mākslinieki.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 of 2
Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru