“Kaut kas neredzēts!” Soctīklus pārpludina iespaidi par vareno krusu Kurzemē

https://www.facebook.com/raivis.jasinskis

Šodien visā Latvija plosās dažāda stipruma negaisi, gāž lietus un daudzviet krituši arī iespaidīga lieluma krusas graudi.

Ar video iespaidiem sociālajos tīklos dalījies gan laika ziņu apskatnieks Toms Bricis, gan citi lietotāji.

Milzīgi krusas graudi iemūžināti Kuldīgas novada Īvandē.

Snēpelē nokritušos krusas graudus nofilmējis un nofotografējis Raivis Jasinskis.

Negaisa tuvošanās Nautrēnu apkārtnē.

Pērkona negaisa dēļ otrdienas vakarā vairākiem tūkstošiem mājsaimniecību traucēta elektroapgāde, liecina dati elektroenerģijas sadales sistēmas operatora AS “Sadales tīkls” elektroapgādes atslēgumu kartē.

Postījumi elektrolīnijās konstatēti galvenokārt teritorijā uz austrumiem no Kuldīgas un dienvidiem no Talsiem. Lielākie postījumi skāruši Tukuma apkaimi.

Tukumu un tā apkaimi piemeklējusi īslaicīga vētra, vietām sagāzti koki un bloķēti ceļi, ziņo vietējie iedzīvotāji.

Jau vēstīts, ka otrdienas pievakarē Alsungas novadā un daudzviet Kuldīgas novadā, vēlāk arī vietām Kandavas un Talsu novadā pērkona negaiss atnesis krusu, lielāko graudu diametrs dažviet sasniedzis četrus līdz piecus centimetrus.

Krusa, kā arī spēcīgas lietusgāzes un vēja brāzmas nodarījušas postījumus dārziem. Vietām lūzuši koki, aizšķērsoti ceļi un izskaloti zemes ceļi.

Īsi pēc septiņiem vakarā pērkona negaiss sasniedza Tukumu un Engures novadu. Ziemeļkurzemē un Rīgas līcī ir vēl citi negaisa mākoņi, tie tuvojas Vidzemei.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru