TESTS. Izvēlies savu figūras tipu un uzzini ko jaunu par attiecībām!

Mūsu figūras tipu nosaka ģenētika. Protams, arī dzīvesveids, dieta un fiziskā slodze daudz ko nozīmē. Bet nenoliegsim to faktu, ar ar laiku mūsu ķermeņa skelets nemainās. Daži zinātnieki pat apgalvo, ka no ķermeņa aprisēm ir atkarīgs arī tas, kā uzvedās sieviete iemīlēšanas laikā. Mēs piedāvājam arī jums novērtēt savas figūras tipu un pārbaudīt, vai attiecīgais apgalvojums sakrīt ar realitāti.

Bumbieris

Sieviete ar šādu figūru zin, ko vēlās. Jūs izvēlāties nopietnās attiecības, pieņemot, kā piedzīvojumi nav domāti jums. Attiecībā uz vīriešiem jūs esat prasīga un uzmanīga. Ja jums rodas aizdomas par mīļotā neuzticību, vai ja attiecības kļūst jums neērtas, jūs nevilcinoties tās izbeidzat.

Ovāls

Jūs esat pieradusi, ka attiecībās visam ir jābūt tā, kā jums ērtāk un jūs cenšaties pielāgot partneri savām ērtībām. Un lai gan daudzi uzskata jūs par neatvairāmu, ar laiku šīs priekšstats pazūd. Jums ir jāsāk aizdomāties par to un kaut reizēm piekāpties. Jo mīlestība taču nav sacensības, bet gan, pirmkārt, draudzība un savstarpēja sapratne.

Karote

 

Ģenētika bija īpaši labvēlīga pret jums, dāvājot izliekumus vajadzīgajās vietās. Jūs esat kā īsts sievišķības iemiesojums. Jūs piesaista ”sliktie puiši”, un jūs labprāt ar tiem flirtējiet. Bet priekš nopietnām attiecībām jūs meklējiet nobriedušus brutālus vīriešus, jo precīzi zināt, kas jums ir vajadzīgs.

Ābols

Visbiežāk, jūs bez atlikuma nododat sevi jaunajām attiecībām, un sagaidāt līdzvērtīgu attieksmi arī no partnera. Un jūs tiekat spēcīgi izsista no sliedēm tad, kad tas nenotiek. Jūs esat neprātīgi greizsirdīga un cenšaties pilnīgi valdīt par partneri it visā. Ja jūs negribat palikt viena pati līdz mūža galam, pamēģiniet atslābināties un pieņemt attiecības tādas, kādas viņas ir.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru