Trīs gudrākās horoskopa zīmes. + Vēl pieci personības horoskopi!

1

Ja jūs esat aizrāvies ar astroloģiju, droši vien gribēsiet zināt, kuras no zodiaka zīmēm ir visgudrākās. Pēc astrologu domām, šādas ir trīs zīmes. To pašu apliecina statistiskie pētījumi. Mēģināsim, noskaidrot, kuri ir visgudrākie!

1. vieta – Dvīņi
Godpilno pirmo vietu pelnīti ieņem Dvīņi. Tie ir Merkūra- intelekta planētas- aizgādnībā. Pateicoties tam, Dvīņi ir ar asu prātu, tie visu uztver ar gaismas ātrumu, pamana sīkākās detaļas un vienmēr vēlas mācīties.

Merkūrs ir starpnieks starp lietām un cilvēkiem. Pateicoties tam, Dvīņi spēj skaidri izteikt savas domas, sazināties un saņemt informāciju no cilvēkiem.

Dvīņus kopš bērnības ir interesējusi izglītība. Viņiem ir viegli sagremot materiālu un pārveido autora informāciju konstrukcijās. Merkūrs dod Dvīņiem apbrīnojams atmiņu, ātru materiāla uztveršanu un loģiku.

Vairumā gadījumu Dvīņiem piemīt matemātiskais prāts.

2.vieta – Jaunava
Jaunava, tāpat kā Dvīņi, atrodas Merkūra aizgādnībā. Jaunavas stiprākās puses- spēja analizēt un pamanīt sīkās detaļas. Jaunavu ir grūti maldināt, pateicoties tās praktiskumam un saprātīgai kritikai. Bieži vien Jaunavas nododas zinātnei un pētniecībai. Turklāt tās var būt lieliski ārsti un veselības aprūpes darbinieki.

3. vieta – Ūdensvīrs
Ūdensvīrs atrodas Urāna aizgādnībā. Kopš bērnības Ūdensvīrz izrāda zinātkāru prātu. Apkārtējie tos uztvert kā neparastus bērnus, kas vēlas darīt lietas savā veidā.

Ūdensvīri izsaka sevi, pat veicot visgrūtākos uzdevumus, izgudrojot jaunus veidus.

Lielākā daļa Ūdensvīru labi orientējas elektronikā, seko jaunumiem un viņiem patīk viss ultra modernais. Reizēm šķiet, ka viņi ir nākotnes cilvēki. Ūdensvīram patīk veikt eksperimentus – gan zinātniskos, gan psiholoģiskos un sociālos.

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!

Beidzot jānoskaidro: kura ir gudrākā, bet kura – dumjākā horoskopa zīme!

Meitenes, ieskatieties! Šajās horoskopa zīmēs dzimst gudrākie vīrieši

Uzmanību! Šajās divās horoskopa zīmēs dzimst VISGUDRĀKIE cilvēki

Patiesais horoskops. Ko gaida no katras zodiaka zīmes, bet kāda tā ir patiesībā?

Viņš taču neklausās! Horoskopa zīmes, kurās dzimst sliktākie sarunbiedri

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru