VIDEO: Cik kilogramu Stallone spēj pacelt 75 gados?


Silvestrs Stallone nosvinējis 75. dzimšanas dienu. “Rokijs tādējādi lika saviem faniem sajusties veciem, jo Rembo ir pensis. Plānojam, ka viņš dzīvos vēl 75 gadus, jo slimības un nāve no tāda baidīsies. Tas vecis ir labākā formā nekā vairums trīsdesmitgadnieku – ja jau viņš piekāva Ivanu Drago, tad atštaukāt kaut kādu veceni apmetnī un ar izkapti nebūs nemaz tik sarežģīti,” uzskata šova “Stīvais Nemelo” komiķis Maksims Trivaškevičs.

“Nākamo Rembo filmu varētu tā arī saukti: “Rembo: cīņa ar kaulaino”. Filmas ietvaros viņam uzbrūk mošķi no elles, bet Rembo visus tradiocionāli sacaurumo ar “puļemjotu”.

Parasti visi brauc pie vecajiem, lai viņus iepriecinātu – pie Silvestra bērni parādās reti, jo ģeds regulāri filmējas, tādu jau nevar noķert. Parasti opjiem un omēm visa ģimene palīdz ar lauku darbiem, šis pats malku saskalda, sakrauj, pēc tam izklaides nolūkos hanteļu vietā cilā mazbērnus.

Silvestrs dod cerības jebkuram aktierim, jo šamējais ir slavens un veiksmīgs, par spīti tam, ka tikai retais saprot, ko viņš runā.

Ja jau tikt pie Oskariem var ar neartikulētu skaņu palīdzību (klaji ignorējot logopēda norādījumus), tad izcelt vietējo Lielo Kristapu kāds pamanīsies, filmās nemaz nepiedaloties.

Pateicoties savām runas spējām, Stallones pati pirmā filma bija pornogrāfiska rakstura, to sauca “Itāļu ērzelis” (jā, kā Rokija iesauka filmā!)

Ja ne runāt, tad vismaz elsot viņš māk, un šī pieredze vēlāk noderēja, filmējot Rokija treniņus.

Astoņdesmitos gadus aktieris pavadīja, mērījoties krāniņiem ar Arnoldu Švarcnegeru – Švarcis bija Terminators, Stallone – Rembo. Lomas, kurās jāpasaka tikai dažas frāzes, bet jāuzspridina pusi pilsētas. Novēlu jums visiem to pašu, ko Silvestrs Stallone nesen novēlēja saviem faniem!

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

VIDEO: Baltijas praids tiešraidē – karstāk nekā Maira Brieža cīņas