”Vīrietis” ASV piedzemdējis bērnu bez dzimuma FOTO/ VIDEO

Vislielākos panākumus savu tiesību atzīšanā beidzamajos gadus guvuši transseksuāļi, kuri masveidā sākuši radīt bērnus.

Tolerance, protams, ir ļoti laba un pareiza, taču ir jābūt kādām robežām. Neapšaubāmi, ka transseksuāļi ir tādi paši cilvēki kā citi, un, ja viņi aktīvi nepopularizē savu izvēli, tad nav iemesla viņus ienīst vai bīties.

2017. gada novembrī pārim no Viskonsīnas, ASV, piedzima bērns, un viss būtu kārtībā, taču vecāki ir nedaudz neparasti. Bērnam ir tēvs un vēl viens tēvs, kas arī ir māte.

Lieta ir tāda, ka bērnu iznēsāja un dzemdēja vīrietis Keisijs Salivans, kurš pirms pieciem gadiem bija sieviete. Turklāt precējies ar sievieti ar mazu dēlu.

Pirmo reizi Keisijs saprata, ka viņš ir vīrietis četru gadu vecumā. Tā dēļ viņš kopš bērnības cieta pazemojumu no vienaudžu puses. Viņš uzauga, apprecējās un pat dzemdēja bērnu, taču tas nekādā veidā neietekmēja viņa iekšējās pretrunas.

“Visu laiku, kamēr ilga grūtniecība, es lūdzos izveidot saikni ar savu sievišķību, lai pieņemtu to, kas notiek ar manu ķermeni, bet es nevarēju. Es biju izmisumā, es gribēju mirt. Es biju kā tumsā un baidījos, ka tumsa pārņems manu bērnu. Bet brīdī, kad man iedeva viņu rokās, pār mani nāca žēlastība. Es mīlēju viņu vairāk nekā kādu citu, es jutos atbildīgs.”

Bet četrus mēnešus pēc Greisona piedzimšanas, Keisijs paziņoja sevi par transseksuāli. Tad sekoja virkne strīdu un šķiršanās, gandrīz visi draugi un paziņas novērsās no viņa. Dēls tagad dzīvo kopā ar savu tēvu, bet Keisijs bieži ar viņu tiekas un piedalās audzināšanā.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru